PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 420
ocen
6,6 10 1 25420
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 6

ostro w dół... dużo głupot do 3 odcinka, też, jak większość chciałem odpuścić serial. Ale od 4 zaczynają się ciekawe rzeczy a to, co potem się dzieje to wciąga niesamowicie. Jest 0:38 w nocy i lecę 9 odcinek drugiego sezonu i przestać nie mogę.

To nic, że dużo błędów logicznych i słabe efekty specjalne, ale wciągnąłem się.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

No, bo już się zdenerwowałam, że w tym poście krytykujesz serial. Mnie też wciągnął i żaden odcinek nie był dla mnie taki zły. Może faktycznie początek 2 sezonu trochę słabszy ale z każdym kolejnym coraz ciekawiej.

ocenił(a) serial na 5
Unibet_78

Pierwszy sezon mi sie podobał ale im dalej w las tym troche gorzej . Według mnie pierwszy sezon był ciekawy a drugi już troche mniej . . . troche pomieszali z tym jajem , tą całą kopuła . Troche absurdalne były te odcinki końcowe .

Unibet_78

Odnośnie drugiego sezonu, to czy aby w pierwszym sezonie nie spuscili jakiejś bomby na kopułę, coś ala atomowej? Która pozostawiła wszystko naokoło kopuły w ruinie? A w drugim sezonie, w 8 odcinku gdy barbie przedostaje się pod kopułę na spotkanie z Julią wszystko wokół kopuły jest takie piękne i zielone. Czy ja coś źle widziałam?

ocenił(a) serial na 6
apcia

nie nie, to nie była bomba atomowa, pamiętam, że tam był projekt o zrzuceniu bomby, ale czy faktycznie do tego doszło to nie pamiętam. Pamiętam z kolei, że taką bombę zrzucili na kopułę w simpsonach ;)

Unibet_78

Z pewnością zrzucili jakąś atomówkę, bo przed jej zrzuceniem ci pod kopułą mogli się pożegnać z rodzinami, które zostały po drugiej stronie i wiem że pokazali te całe zniszczenia, które powstały po wybuchu.

ocenił(a) serial na 6
apcia

tak, było coś takiego ;)

Unibet_78

Tak więc dziwnie się patrzy na ten las okalający kopułę, który po tygodniu się tak ładnie odrodzil :-)

apcia

To nie była atomówka, ale najmocniejsza bomba konwencjonalna. Barbie o niej mówił. MOAB mother of all bombs.

Severus666

GBU-43/B MOAB bomba paliwowo-powietrzna

ocenił(a) serial na 7
tengu72

Czy moze mi ktoś streścić najważniejsze rzeczy z 2 sezonu dla przypomnienia. Na czym sie skończyło itd bo chce zacząć 3. A duża przerwa była. Będę wdzięczny

apcia

Już w pierwszym sezonie widać, że poza kopułą jest zielono mimo bomby. To wyjaśniło się parę odcinków później, gdy był rzut na całą kopułę. Bomba nie była zrzucona tylko wystrzelona, więc rozwaliło teren tylko z jednej strony, większość terenu wokół nie ucierpiała i z jakiegoś powodu (pewnie chcieli zaoszczędzić) nigdy więcej nie kręcili ujęć przy zniszczonych terenach.

Unibet_78

A ja cie nie rozumie walisz serial serią bo Cie wciągnął .. pomijając jego słabe punkty.. po czym oceniasz go na 2 - Bardzo zły .. no nie wiem Bardzo zły to dla mnie film którego nie mogę - nie daje rady zobaczy do końca bo albo zasypiam albo już nie mogę patrzeć .... Na bardzo zły film chyba szkoda poświęcać 30h życia :)P

1 sezon dość dobry 7-8
2. Przegięli duży spadek 4-5
3. ... sie zobaczy czekam na całość nie lubię oglądać raz w tygodniu odcinka :)

Niestety nie czytałem książki i niema jak porównać niektórych głupot w scenariuszu z podobne były w książce czy pojechali już własna fabuła i wątkami ?

ocenił(a) serial na 6
przybysz1

a przepraszam, ja nie dawałem dwójki tylko 6. Już poprawiam

ocenił(a) serial na 1
Unibet_78

Serial jest logicznie niedorzeczny. Gdzie wypróżniała się dziewczyna uwięziona w bunkrze?

ocenił(a) serial na 6
Unibet_78

U mnie odwrotnie. Pierwszy sezon fajny, poczatek drugiego sezonu fajny, ale potem coraz gorzej. Totalne głupoty się zaczynają dziać ale szkoda przerwać. Fajne jest pojawienie sie Melanie, ale potem te kataklizmy dzień po dniu inny i to jak wymyśla cos i natychmiastowo przynosi skutek, to jest żałosne. Zaczynam trzeci sezon, mam nadzieję że nie będzie jeszcze gorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones