PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 227
ocen
4,6 10 1 34227
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

co to ma być co !! strata pieniedzy serial moniżej dna tak jak m-jak miłośc .........dno dno sno!!!!!

dYDelf

Ja też tego nie nawidze. Ten serial jest dla ludzi cofniętych w rozwoju. Takich którzy jeszcze nie pojmują miernot. Ten serial to szajs

Lily

Nie mam pojęcia komu moze podobać sie takie gówno. żal mi ludzi, którzy zasiadają codziennie (czy kiedy to tam leci) przed telewizorem i podniecają się tym, co dzieje sie z głównymi bohaterami. Widziałam na początku kilka odcinków czasami też mignie mi jakaś scena. Aktorstwo w tym serialu jest naprawdę poniżej wymaganych norm i to bardzo dużo ponizej. Nie znoszę tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
dYDelf

Dopisuję się również. Np. jak aktorzy mogą spać w makijażu!?!? To nawet w telenowelach południowo amerykańskich jeszcze jakoś to wygląda, a tu? Sztuczność aktorów, słabe nacechowanie bohaterów, fabuła do bani itp. itd.

ocenił(a) serial na 1
dYDelf

Peace brothers and sisters :) tez sie pod tym podpisze :) od wielu lat jestem zdecydowanym przeciwnikiem telenowel polskich badz brazylijskich,wenezuelskich i wszelskiej innej masci.To jest dno przez duze D i gniot przez G.Heh,co gorsza tego typu badziewi powstaje coraz wiecej :/

dYDelf

Jak najbardziej sie dopisuje!!!!!!!!!
ja nie wiem jak coś takiego można oglądąć
to jest straszne
wszystko jest jakieś takie cukierkowe! przesada ;/;/;/

dYDelf

Bez przesady są gorsze seriale ja tam lubię PM choć teraz te odcinki są słabe.

ocenił(a) serial na 1
Ruben_fw

Co jes fajnego w serialu pokazującym toksyczne ralacje? Np Emilka z Bartkiem przez 17 lat tego serialu jedyne co to zostawali para żeby doszło do zdrady i rostannia. I ot cała ich histora już pominę daopcje dziecka które teraz patrzy jak jego rodzice schodzą się zdradzają rozchodzą wiążą z innymi żeby znów się zejść i zdradzić tak toksycznego związku nawet w modzie na sukces nie było

ocenił(a) serial na 1
dYDelf

Jeden z najgorszych pseudo tele nowo starych serialików w historii kina i tv

dYDelf

Lepsze to niż kolejne gnioty na Polsacie z Senegalem czy inne tego typu.

Ertix_Poke

Senegalem???
Rozumiem że to czyiś pseudonim?

Ertix_Poke

Senegalem???
Rozumiem że to czyiś pseudonim?

dYDelf

M jak miłość to przynajmniej ma paru aktorów, którzy potrafią uratować jakieś głupie sceny. :) Tutaj sami amatorzy i noname'y.

dYDelf

Serial dno, absurdy szkoda czasu pieniążków na takie badziewie

ocenił(a) serial na 1
dYDelf

Brawo Wroclaw! To to jest spaniałe!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones