PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 243
oceny
4,6 10 1 34243
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Dalszy ciąg tematu: https://www.filmweb.pl/serial/Pierwsza+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2004-155173/discuss ion/STW%C3%93RZMY+LIST%C4%98+ABSURD%C3%93W+W+TYM+G%C5%81UPKOWATYM+SERIALU+vol.18 ,3083463?page=20

Insekt6

Jak ja bym chciala zeby Sabina poszla do wiezienia. Bo co z tego ze corka. Jednak przetrzymywala ojca. Pewnie powie ze Oskar ja namowil i uda niewiniatko jak zwykle. Pewnie Weksler nie ma takich jaj zeby Sabine wpakowac do pudla. Gdyby to Karol uwiezil Sabine, to ta by pewnie poszla z tym na policje. A tak to prawdopodobnie tylko Oskar pojdzie do wiezienia. Ale moze chociaz Karol nie bedzie chcial widziec juz Sabiny i ja wydziedziczy i wywali z firmy. Oby. Chociaz Grazyna pewnie bedzie cos gadac.

Najlepszy i tak jest Hiszpan :). Niby gangster ale juz sie o tym zapomina bo chociaz jest taki prawdziwy, a nie jak wiekszosc postaci w PM albo zbyt cukierkowi albo hipokryci lub jakies nudziary i nudziarze typu Anna czy Celina albo Blazej.

Penelope261988

No ja jeszcze uważam, że dobra postać to Dominika-Karyna bo ma taki charakter jak nikt inny i do tego Edyta Herbuś, bardzo fajne były jej sprzeczki z Jowitą ;)

anthonyperette

No tak to prawda. Ale Dominike pewnie niedlugo usuna. Ogolnie ciekawsze sa postacie z jakims innym charakterem od innych. A widzialam ze Weksler jednak wywali Sabinke. To dobre i to.

Insekt6

Mam ubaw jak cala wies nie rozpoznaje Malwiny. Moze faktycznie nie widac ze to ona bo ma dobre przebranie ale jednak na probach byla ona i Michalina ( ale Karolina zabronila siostrzenicy). Moga myslec ze Madame X jest z innej wsi a Malwina zrezygnowala jednak. Ale i tak dziwne. W kazdym razie smieszne to jest. Kolejny watek jak z Dominika ktora kazdy za Marysie uwazal ( no na poczatku to ok bo kto mogl wiedziec ze Maryska ma sobowtora blizniaczke ale teraz tez sie nabierali).

użytkownik usunięty
Penelope261988

Wątki powoli zaczynają się powtarzać. Najpierw nie rozpoznawali Dominiki podszywającej się pod Maryśkę,a teraz Malwiny. Wystarczy inny ubiór i makijaż.

użytkownik usunięty
Insekt6

Tomek powiedział Kindze,że nie da sobie wmówić,że Janek jest jego ojcem,a przecież Artur tak naprawdę też nim nie jest tak samo jak reszta "tatusiów".

No wlasnie, to smieszne. A zwlaszcza ze Kinga akceptuje ten fakt ze uwazaja Artura za ojca a Janek nie ma go zastepowac.

Jeszcze Tomek to nigdy biologicznego ojca nie mial a ten Kuba ktory jako.pierwszy go zastepowal, umarl wiec Tomek Artura zaczal traktowac jak ojca bo byl i jest mezem matki ( oczywiscie mial tez kilku "wujkow" w miedzy czasie) ale ze Maciek tak traktuje Artura jako.ojca. On akurat ma biologicznego ktory uczestniczyl w jego zyciu dosc dlugi czas, tyle ze pozniej sie rozplynal w powietrzu. Ale Maciek ogolnie to jeszcze dzieciak ktory robi co Tomek mu karze, bo nie ma swojego zdania. Ale ogolnie az dziwne ze Maciek tak sie slucha bo zazwyczaj rodzenstwo sie kloci ze soba i nie sluchaja.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Ja to zrozumiałam w ten sposób,że Tomek miał pretensje do Kingi,że Janek miał mu zastępować ojca,a przecież Artur rzekomo nim jest. Swoją drogą ciekawe czy pamięta resztę swoim poprzednich "tatusiów" czy tam "wujków",wszystko jedno.

No Maciek robi wszystko co Tomek mu każe. Można go łatwo przekupić. Do dzisiaj mnie zastanawia co się stało z jego biologicznym ojcem. Nikt o nim nie mówi z X powodu.

Ostatnio jak się pojawił to dostał jakieś zatrudnienie w Fitnessie Kingi i zniknął bez wieści, żadnego wyjazdu, czy czegokolwiek, urwana postać w scenariuszu jak wiele innych xD

skotar93

Moze Adam wyjechal gdzies z ta zona Justyna. Tak jak Jan Radosz o czym dopiero niedawno sie dowiedzielismy ze wyjechal i gdzie. Choc osobiscie bym wolala by wymysleli ze za granice wyjechal i kontakt sie urwal a nie ze do innego miasta a kontaktu nie bylo bo Majka byla na niego zla ze nie dopilnowal Julki. Co za glupota.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Fakt,mogli wymyślić coś bardziej wiarygodnego niż to,że Maryśka nie kontaktowała się z Janem,bo wciąż miała mu za złe sytuację sprzed 8 lat. Powinni pogodzić się dawno temu, a nie chować urazę. Teraz też się ze sobą nie kontaktują.

W sumie nie ma co mu się dziwić, Kinga i tak zafundowała mu w życiu niezłą huśtawkę emocjonalną, więc jak już się wydawało, że są szczęśliwą rodziną (mimo, że Artur nie jest jego biologicznym ojcem, to Tomek tak go traktował), to znowu mu robi takie coś. Jeszcze to mieszkanie na zmianę, można jakiegoś rozdwojenia jaźni dostać. Swoją drogą dobrze, że z tymi pozostałymi nie ma już kontaktu, bo by się na Dzień Ojca na prezenty nie wypłacił :P

użytkownik usunięty
erobson123

Dokładnie,ile można mieć "tatusiów", "wujków". Przez lata uzbierała się z tego niezła "kolekcja" :P. Jednak patrząc na realia serialu to wątpię,że Kinga i Janek długo ze sobą pobędą. Swoją drogą,Kulczyccy zdecydowali się na rozstanie,a nawet jeszcze nie zaczęli załatwiać spraw związanych z rozwodem. Wolą mówić,że są w separacji i przyjąć układ mieszkania na zmianę.

Insekt6

Normalnie jak w telenoweli. Dorota akurat decyduje sie pogodzic z Mikserem, idzie do niego i akurat w tym czasie, nie wczesniej, Mikser z Magda sie caluja i to akurat przy oknie zeby na pewno dobrze bylo widac :).

Penelope261988

W sumie zostawiła go i wyrzuciła z mieszkania bez jakiegoś wyraźnego powodu, więc co ją obchodzi, co teraz robi?

erobson123

No to prawda. Wtedy Mikser chcial tylko pomoc Magdzie. Dorota byla zazdrosna normalna sprawa ale skoro go wyrzucila to mogl juz robic co chcial. I wyszlo jak wyszlo. Zbity talerz, zbity pysk.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Dokładnie o tym samym pomyślałam. Dorota poszła pogodzić się z Tosterem i akurat zobaczyła jak całował się z Magdą centralnie przy oknie. Te "niesamowite" zbiegi okoliczności mnie od dawna zastanawiają :))).

ocenił(a) serial na 1
Insekt6

nikt z was nie poznał małej Nel ? :D

deconstramus

A tak ta aktorka grala w Pustyni i w puszczy. Od razu jak ja zobaczylam to wiedzialam ze znam skads ta twarz i sprawdzilam ze faktycznie to Nel ale ostatecznie nie napisalam :).

Insekt6

Co za glupi Bartek XD

Penelope261988

No dzisiaj dał popis nie ma co :P swoją drogą mały ten Wrocław nie dość, że wszyscy się spotykają w jednej knajpie, to jeszcze większość bohaterów w tej samej kamienicy mieszka:P

erobson123

Haha :). No tak. Dobrze ze juz Majka z Michalem mieszka, Miksera i Krystiana tez tam nie ma. Ale w sumie. Krystian by mogl tam sie przeniesc do mieszkania po Beacie a Mikser do Blazeja. Majka odwiedza Kinge i bedzie ok :). Wszyscy na kupie. Przynajmniej Kaska teraz sam mieszka czy tam z pasierbica.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Kaśka chyba nadal mieszka z Wiolą. Swoją drogą to chyba już jest po żałobie po śmierci Gosi.

Zoloba nie musi trwac caly rok albo dluzej. Juz z pare miesiecy chyba i tam minelo bo Wiki urodzila. Troche dziwne ze Wiola tam mieszka. Nawet nie ma w sumie prywatnosci i wlasnego pokoju. Kaska to jej ojczym nie ojciec a ona juz prawie pelnoletnia czy nawet juz pelnoletnia. Takie troche ryzyko mimo wszystko. I to obcy czlowiek bo gdyby jeszcze od malego ja wychowywal. Ja to bym po smierci matki nie mieszkala z ojczymem, jedynie gdybym byla bez wyjscia lub mialby duzy dom Bo ogolnie Wiola miala chyba u dziadkow mieszkac.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Nie musi,ale w PM wszystko odbywa się w ekspresowym tempie. Nie ogarniam upływu czasu. Myślę,że Wiola przyzwyczaiła się do Kaśki i może też traktuje go jak ojca,bo innego chyba nie ma,ale nie orientuję się akurat w tym temacie. No fakt,nie ma prywatności. Trudno,aby ją miała,skoro mają tylko 1 pokój.

Ma, nawet wystąpił parę razy w serialu.

Penelope261988

W sumie są w jakimś sensie rodziną, trochę by to dziwnie wyglądało, gdyby się wyprowadzila tylko dlatego, że zmarła jej matka i nic już ich nie łączy.

Penelope261988

Tylko mieszkanie po Beacie było też wynajęte od postaci która wyjechała na rok i zniknęła bez śladu xD nie pamiętam imienia, szymon może?

skotar93

Tak, o Szymonie juz kazdy zapomnial. Ale to mieszkanie jest teraz puste.

użytkownik usunięty
Penelope261988

Pamiętam go,ciągle jadł pizzę i miał krótki romans z Maryśką. O ile tak to można nazwać.

Pamietam. Ogolnie kiedys czesto jedli pizze ci mlodzi typu Mikser, Blazej. Itd.

Insekt6

Mikser do Magdy: "Nie będziemy pracować w tej knajpie całe życie" - żebyś się chłopie nie zdziwił :P scenarzyści od dawna nie posuwają Miksera ani na krok do przodu.

Artur do Bartka: "Haker umysłu się znalazł" - zabrzmiało trochę jak autoreklama :P

erobson123

Haha. Tez mnie to rozbawilo z tym ze nie beda pracowac cale zycie w tej knajpie. No moze rzeczywiscie za jakies 30 lat pojdzie do innej pracy. Ale poki co to nie ma wiekszej opcji. A mogl pracowac na uczelni.

Penelope261988

Zwłaszcza, że Mikser ostatnimi czasy wdał się w dosyć nieciekawe towarzystwo i dla niego to "do końca życia" może oznaczać całkiem nieodległą przyszłość.

erobson123

Moze tak byc. Ale watpliwe by usmiercili te postac. Chyba ze aktor chce zrezygnowac, ale wiekszych opcji raczej nie ma ten aktor tak jak Aneta Zajac, chyba ze o czyms nie wiem.

Mikser jak zwykle zgrywa bohatera. Musi sam walczyc przeciw wszystkim na bialym koniu. Lub placic alfonsowi jak nie ma nigdy kasy. Mikser chyba za darmo pracuje, bo Ludwik jakos ma.

Penelope261988

A to oni nie są współwłaścicielami z Dorotą BarBariana?

skotar93

Wiem ze Dorota jest wlascicielka a Mikser jako jej facet jej pomagal i sie czul wspolwlascicielem ale jak to prawnie jest to nie wiem.

Penelope261988

Nawet MAgda powiedziala, ze nie dzwonila, bo myslala ze ulozyl sobie zycie i pracuje na uczelni hehehe

Hans_Kloss

Haha, płonne nadzieje :). Mikser też myślał ze Magda ma super życie :).

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Ta Magda na bank w niewoli siedzi.
Przy pierwszym zobaczeniu zapłacił za usługę, żeby się z nią zobaczyć zamiast poczekać przed wejściem.l za darmo.

Insekt6

No ona bardziej wyglada jakby byla przymuszana. Chyba w normalnej sytuacji prostytutki moga miec jakies swoje zycie i mieszkac osobno czy wychodzic same na miasto. Nie wiem :).

użytkownik usunięty
erobson123

Toster robi w BarBarianie około 10 lat i nadal nic nie wskazuje na to,żeby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Rodziny też chyba nie ma,bo nie kojarzę żadnego członka jego rodziny.

Nigdy nie pokazano zadnego z czlonkow jego rodziny. Jakby byl z sierocinca. Choc raz chyba dzwonil do matki gdy cos gotowal zeby mu powiedziala jak to zrobic. Moze to byla inna postac ale zdaje sie ze Mikser vel Toster. Az sie zdziwilam bo to takie sztuczne bylo. Mikser juz troche przeszedl w serialu chocby pochowanie zywcem. A wtedy rodzina sie nie pojawiala, tylko zawsze znajomi.

Penelope261988

pochowanie żywcem? nie pamiętam tego wątku, przypomnisz?

skotar93

To bylo wtedy gdy cala grupka Mikser, Radek, Jowita, Luiza i ktos tam jeszcze pojechali nad morze. Tam poznali jakiegos dziwaka w lesie ktory ich uczyl strzelac. Radek myslal ze go zabil, uciekli do Wroclawia. A tam po pewnym czasie dostawali listy w stylu takim jak w horrorze koszmar minionego lata. Okazalo sie ze mysliwy zyje i oczywiscie byl ojcem jakiegos chlopaka ktory utonal przez Radka :D, ahh te zbiegi okolicznosci w PM. No i ten swir ktory chcial zemscic sie na Radku,porwal Miksera i zakopal w trumnie. Mikser zostal uratowany, pozniej Radek jeszcze mial konfrontacje z tym gosciem psychopata i ostatecznie on poszedl do wiezienia czy szpitala psychiatrycznego, juz nie pamietam dokladnie. No i Mikser po tej akcji mial lekka traume i bal sie jakis czas wychodzic z domu.

ocenił(a) serial na 1
Insekt6

najpierw siostra więziła Sabine teraz ona swojego ojca to można się spodziewać ze Karol będzie przetrzymywał swoja była żonę.... :D

deconstramus

Haha. No psychopatyczna rodzinka. Maja to w genach :). Z reszta kiedys Karol to mial kontakty z przestepcami, sam tez swiety nie byl wiec niedaleko pada jablko od jabloni i to w przypadku obu corek, z tymze Agata chociaz byla chora psychicznie. Tak samo Aneta tez kontakty z Rajmundem itd no to ma syna i corke ktorzy sa przestepcami, no i dla wyrownania druga corka ktora moglaby byc papiezem.

Insekt6

https://tvpolsat.info/news/33638/pierwsza-milosc-w-polsacie-do-16-kwietnia-koron awirus-kiedy-nowe-odcinki/

erobson123

Haha, no tak wyjasnilo sie. Tylko do 16 kwietnia jeszcze beda odcinki. Moze i lepiej oszczedza mi widoku niektorych postaci ktorych nie chce widziec i bede robila sobie drzemke :). Bedzie idealnie bo u mnie jest o 17 PM ( jestem w Anglii) to idealny czas na po poludniowa drzemke. Nic ciekawego zamiast PM i tak nie dadza.

użytkownik usunięty
erobson123

W takim razie można to podpiąć pod przedwczesną przerwę wakacyjną,bo raczej w takiej sytuacji serial nie wróci na antenę do czerwca. Tylko mogli w zamian za to dać coś lepszego niż powtórki paradokumentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones