PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 242
oceny
4,6 10 1 34242
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Dla mnie wszyscy są MEGA sztuczni, ale ciekawią mnie wasze propozycję kto zasługuje na to miano.

SoGeNs

Proste pytanie i prosta odpowiedz....zacytuje tu kultowe słowa Garego Oldmana z filmu "Leon Zawodowiec"
EVERYONE!!!

aron312

dobre, dobre, kultowa scena z Oldmanem :)

SoGeNs

wiktoria- podwórkowa gra, zwłaszcza złość i namiętność jej nie wychodzi, fabian- wiem, introwertyk niby ma być, ale ma minę zawsze jak kot srający na puszczy, wolszczak - jej sposób mówienia i poprawiania włosów oraz maryśka- za calokształt i latające oczko jak jest zbliżenie na jej facjatę:)

ocenił(a) serial na 2
SoGeNs

Bez przesady, wszyscy nie są sztuczni. Wg. mnie dobrze grają aktorzy wcielający się w rolę Śmialka, Huberta, Szymona, Malwiny, Łazanka, Artura. Najgorsza bez dwóch zdań jest Wiktoria, chociaż skończyła szkołę aktorską. Ale ona tam chyba nie jest od grania tylko od wyglądania. ten jej Ryskiek ma drugie miejsce na podium egzekwo z Panią sołtys...

ocenił(a) serial na 1
SoGeNs

Nie wiem dlaczego ale Patrycja jakos mi przypomina postac z bajki "Muminki" Malutka dziewczyna z kokiem na głowie - Mała Mii ??

ocenił(a) serial na 7
deconstramus

Jak Patrycji coś nie pasuje to tak bezsensownie parska jak mówi i wystawia zęby. Szymon i jego małpie miny też słabe.

ocenił(a) serial na 6
SoGeNs

Szymon, to po pierwsze - nie mogę rozgryźć, czy on ma taką cipowatą rolę, czy po prostu tak tragicznie gra. Strasznie irytuje mnie jego gra, jego niepoprawna umiejętność wysławiania się i sama postać - wielki łeb, tandetne tatuażyki rodem z Lay's i wiecznie ta sama bluza. Haha.

Patrycja & Fabian - No ten duecik to bije wszelkie rekordy, nie wiem, skąd oni tych pożal-się-boże aktorów wzięli. Patrzeć na nich nie mogę, ani słuchać.

karlie

Galerianka & Pseudoemo - Na ten duecik chyba jestesmy niestety skazani,tytul serialu mowi za siebie,ale jak dzisiaj zobaczylem wspomnienia Radzia z Nikolką zacząłem krzyszec ZNOWU TA MĄKA...o nieeee!!dosyc dosyc!!

ocenił(a) serial na 4
aron312

aktorka odtwarzająca Patrycję gra bardzo fajnie moim zdaniem. a raczej po szkole aktorskiej nie jest. z Fabianem już gorzej. ale najgorsze drewno serialu to Wiktoria.

ocenił(a) serial na 8
marajka

Zarówno Fabian jak i Dominik w prywatnym życiu to chyba studenci 2 albo 3 roku szkoły aktorskiej. Jak dla mnie lepiej gra Dominik. Patrycja jak na amatorkę nie jest wcale taka zła. Bardziej denerwuje mnie Mirka, zwłaszcza jej głos, do którego może kiedyś się przyzwyczaję...

Bardzo dobrze grają wg mnie Grzegorz, Marian, Artur, Hubert, Malwina, Marek, Wojtek, nieźle - Kaśka (wiem, wiem - Koterski, ale o dziwo naprawdę dobrze kreuje tę postać), Sabina... Mam wrażenie po obejrzeniu paru wywiadóz z aktorami grającymi Miksera, czy Radka, że oni prywatnie są bardzo podobni do granych przez siebie postaci (z charakteru) i dlatego też cięzko mi ocenić ich zdolności aktorskie. Nie za dobra jest zaś gra Wiktorii (kiedyś sądziłem, że to postać Wiktori właśnie ma być taka sztuczna w założeniu, ale jednak coś jest chyba nie tak), Adama, Dagi, Mirki, Fabiana w sumie też...

ocenił(a) serial na 5
SoGeNs

Kingaaa !! i Fabian

ocenił(a) serial na 1
SoGeNs

serialowy Taxi Błażej zagrał w filmie Syberiada polska??

deconstramus

A i owszem,w końcu został zauważony i doceniony,to i tak to dopiero początek

SoGeNs

Siostra Radka Patrycja , Nikola , Jowita , Wiktoria jeszcze ta Ewa co się z Błażejem spotykała ;/

SoGeNs

Ja też uważam że są sztuczni , nie da się tego oglądać .Nawet mysz we wczorajszym odcinku była jakaś nietenteges.Zresztą Splinterowi nikt nie dorówna , no może Moto-myszy z marsa

ocenił(a) serial na 1
SoGeNs

...

SoGeNs

Aktualnie, w serialu pojawiła się jedna młoda aktorka, która sztucznością bije na głowę wszystkich wspomnianych wyżej. Nie wiem, jak ma na imię, ale gra młodą studentkę, która dopiero co przyjechała do Wrocławia na studia medyczne. Owszem, jest prześliczna, ale to jej wzdychanie przy każdym zdaniu jest irytujące. Ja nie wiem, czy ona ma problemy z oddychaniem, czy co? Dopiero co jednego wzdychającego aktora się pozbyliśmy (grał ojca Marysi), to mamy następnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones