PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 243
oceny
4,6 10 1 34243
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość
ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Niby dlaczego? Bo bohaterowie wspominali i opłakiwali Patryka? Przecież to było bardzo wzruszające ;(

igrek3_2

Kunszt aktorski pajaców, "udających" w tym badziewiu, bo na pewno nie "grających", powinien zdyskwalifikować ich co do dalszego wykonywania zawodu aktora, po dzisiejszym nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Cały ten serial to jeden wielki bubel. Nie wiem jak z własnej, nieprzymuszonej woli można zasiąść przed telewizorem i ten marny polszmatowski produkcyjniaczek oglądać. Przecież ten śmieć obraża nas, jako widzów. Nie widzisz tego?

No nie wiem, mnie dzisiejszy odcinek jakoś w ogóle nie wzruszył, raczej z każdą minutą patrzenia na tą je*aną szopkę, narastała we mnie agresja.

ocenił(a) serial na 3
Cox_92

Miałem identyczne odczucia i to już nie pierwszy raz jeśli chodzi o ten "serial".

ocenił(a) serial na 10
Szymon_C

A mógłbys mi to przybliżyć? Niby w jaki sposób PM obraża nas widzów? I nie rozumiem jednego, po co to oglądasz skoro sam piszesz " Cały ten serial to jeden wielki bubel. Nie wiem jak z własnej, nieprzymuszonej woli można zasiąść przed telewizorem i ten marny polszmatowski produkcyjniaczek oglądać". Sorki, ale nie rozumiem. Serial może nie jest jakiś realistyczny i, niektóre wątki są smieszne i naciągane, ale to tylko serial. Jedyny serial(opera mydlana), która jest naprawdę ok. Bo takie M jak miłość, Plebania, czy Klan to wielki shit, a PM ma w sobie to coś.

igrek3_2

Oglądam, bo nie mam wyboru. Zazwyczaj ktoś z mojej rodziny ogląda to dziadostwo, a ja mimo iż nie patrzę w telewizor i tak wiem co się dzieje w odc.

"A mógłbys mi to przybliżyć? Niby w jaki sposób PM obraża nas widzów?" - Scenarzyści, wieśniacy z ulicy udający aktorów, jak i wszyscy inni, którzy przyłożyli się do stworzenia tej tandetnej szmiry, mają do widzów lekceważący stosunek - urywają nagle wątki, nie pokazują trudnych do zagrania scen np. (pogrzeb, czy nawet śmierć patryka), tylko idą na łatwiznę wyświetlając u dołu ekranu napis "10 lat później" wtf?! W sumie jestem w stanie to zrozumieć, "aktorzy(?)" występujący w tym śmieciowatym seriaiku nie podołali by temu by z wiarygodnością przedstawić np. ból po stracie kogoś bliskiego.

Z każdym rokiem PM traci na jakości, liczy się tylko hajs. Gra aktorska nie jest w stanie zrekompensować absurdalnie śmiesznego i idiotycznego scenariusza. Ogólnie ten gniot pozostawia wiele do życzenia. Wolę już "Klan" lub "M Jak Miłość".

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Chyba trochę przesadzasz. A pamietasz może pogrzeb Artura i stype? Przeciez bohaterowie doskonale ukazali smutek po jego stracie. Ogólnie codo aktorów to jestes w błedzie bo pomimo ich młodego wieku potrafia świetnie zagrać. Np Paweł, Arur, Bartek, Radek, Mikser, przecież to swietni aktorzy

igrek3_2

"Świetni aktorzy" - <Haha, jebłem>. Wybierz się do teatru, a po powrocie czytając swój wpis, wytęż trochę mózgownicę i zastanów się "czy aby na pewno?".

Btw. Przypomnij sobie reakcje Artura na wieść, że jego ojciec zmarł w tragicznym wypadku. Dalej twierdzisz, że jego kunszt aktorski jest na wysokim poziomie?

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Chodzi ci o tą minę rozpaczy? Chłopak był w szoku i tyle

ocenił(a) serial na 4
igrek3_2

"Świetni aktorzy"??? Świetni aktorzy to Globisz, Stuhr, Fronczewski, Gajos. Tych wymienionych przez Ciebie nawet mianem dobrych nazwać nie można.
No ale... są gusta i guściki.

ultraviolet160

Przestańcie się czepiać. Każdy myśli jak chce. Jeśli uważa, że w PM są świetni aktorzy, to ma prawo tak myśleć.
Ja tam akurat nie uważam, żeby byli świetni. Ale nie można też powiedzieć, że są okropni. Jak na potrzeby serialu dobrze grają. Czasem są niedociągnięcia, ale cóż, to tylko serial.

ocenił(a) serial na 3
ekoderka

Niższe stany średnie w większości. Ale lepsi niż z paradokumentów.

igrek3_2

<Haha> pogrzeb Artura, no właśnie.. Skoro był jego pogrzeb, to co on u diabła robi wśród żywych?! A może to tylko jego duch? Lub kolejne niedopatrzenie scenarzystów? Ten serial zaprzecza wszelkim prawom logiki. Poza tym jest największą porażką polskiej kinematografii.

ocenił(a) serial na 9
Cox_92

A co ty masz 1 telewizor w domu?

raffaelo23

Tak jeden. Co w tym dziwnego? Nie samą telewizją człowiek żyje.

ocenił(a) serial na 3
Cox_92

Teraz masz już pewnie 3 telewizory ;-P Wg tego raffaelo23 1 telewizor to obciach ?

użytkownik usunięty
armarange

Kto wie, może przez te 8 lat dorobił się trzeciego :P. Mnie zastanawia- a co jest niezwykłego w posiadaniu 1 telewizora? są ludzie którzy mają ani jednego. Ja mam teoretycznie 2, ale ten który stoi u mnie w pokoju nie działa, bo jest problem z anteną. Nawet za radio mi nie posłuży, ponieważ nie ma dźwięku. Mi 1 telewizor w zupełności wystarczy, bo i tak większość rzeczy oglądam w necie na Ipli, TVP seriale i TVN player. Podejrzewam, że wiele osób posiadania tylko 1. Bardziej by mnie zdziwiło, gdyby ktoś mimo nowoczesnej i idącej z duchem czasu technologii, miał nadal czarno-biały lub wciąż oglądał filmy na kasetach.

ocenił(a) serial na 3

Daj spokój. Jeden TV w domu to wstyd.

użytkownik usunięty
armarange

Sorki, miało być "posiada tylko 1". No tak, straszny obciach. Każdy powinien mieć min. 3 . Inaczej to wstyd i hańba!!

ocenił(a) serial na 3

...i sromota.

użytkownik usunięty
armarange

Wychodzi na to,że osoba która nie posiada żadnego telewizora w ogóle nie powinna pokazywać się ludziom na oczy idąc tokiem rozumowania niektórych ludzi, haha.

ocenił(a) serial na 3

No większej tragedii nie można sobie wyobrazić...w końcu ramówka stacji TV jest tak genialna...

użytkownik usunięty
armarange

Nic, tylko spędzać całe dni przed tv. Czasem jak ludzie coś napiszą to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać czy też jedno i drugie.

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

jak ci sie nie podoba to pa cholere oglądasz

manio96

może bez przesady, że aktorzy są jacyś 'dobrzy' ale da się ich oglądać... może nie wszystkich ale da. pozatym wole ogladac taka marysienke czy artura niż ryska z klanu

Czarna9922

No i co z tego?

ale 15k srednio za odcinek biorą ; p

damianii

Chyba kartofli.

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

I tak serial jest zajebisty ;)

igrek3_2

15k? za odcinek? tyle nawet hanka mostowiak nie miała :D

ocenił(a) serial na 7
igrek3_2

Zgadzam się;D

Cox_92

Skoro Ci się serial nie podoba to po jaką cholerę go oglądasz? ;p

ekoderka

Chociażby po to, żeby wyrobić sobie o nim zdanie i nie oceniać czegoś, czego nie widziałem. A tak z czystym sumieniem mogłem wystawić "PM" należną ocenę, czyt. 1. Nieporozumienie jest moim zdaniem określeniem trafionym w dziesiątke, jeśli chodzi o tego kiczowatego tasiemca.

ocenił(a) serial na 1
Cox_92

Pierwsza dobra decyzja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones