PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 802
oceny
7,1 10 1 8802
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

SPOILER 1x17. Oglądam serial z braku laku i niestety powoli staje się śmieszny. Obejrzałem właśnie 1x17 gdzie na końcu nakrywa Vincenta koleś od badań DNA. Facet, na którego poluje od lat zabójcza szajka, tak po prostu wyskakuje sobie z okna na ciężarówkę z nadzieją, że nikt go nie obserwuje. Ta scena była tak żenująca, że chyba sobie odpuszczę dalsze oglądanie albo skończe na 1 sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Lechu1777

Fakt, to była przesada, ale cały odcinek był całkiem niezły. Poza tym to tylko serial. Choć ja osobiście bym wolał, by uciekli z miasta i jeśli będzie drugi sezon, to będą cały czas uciekać jak w Skazanym na śmierć w 2 sezonie. Byłoby ciekawie jakby Policja i MURFIELD ścigali ich po Ameryce.

ocenił(a) serial na 5
Lechu1777

Ja przestałam oglądać serial po 15 odcinku. Miałam 16 na dysku, więc na szybko przejrzałam kilka scen oraz zakończenie odcinka, ale nie chciało mi się oglądać całości. Teraz serialu w ogóle mi nie brakuje i nie wrócę do jego oglądania, bo z perspektywy czasu dostrzegam jak nudni są wszyscy bohaterowie oraz fabuła.

Lechu1777

Z tego co pamiętam, w serialu było więcej żenujących scen. Przestałam oglądać po 14 odcinku. Z początku fajny serial, dobrze się oglądało, ale zaczęło mi trącić lekko telenowelą. Główna bohaterka bywa do bólu naiwna a on jakby się nie mógł zdecydować.

użytkownik usunięty
paulitqa

Początek serialu- fajnie coś nowego, ale z czasem stał się tak męczący, że aż boli. Oglądam tylko i wyłącznie ze względu na K. Kreuk, bo lubiłam ją w Smallville. Sceny, w których główni bohaterowie gadają o swojej miłości sprawiają, że rzygam tęczą. Właściwie to czekam aż złapią tego całego potwora i dadzą Catherine kogoś innego, mniej irytującego. I błagam, niech zakończą tą całą historię na 1 sezonie. Oczywiście wiem, że innym może się ten serial bardzo podobać , ale ja mam takie, a nie inne zdanie na temat tej produkcji. Zbyt wiele słodyczy i tyle, gdyby to trochę ograniczyli fajnie by się ten serial oglądało.

Lechu1777

zycze wszystkim fanom B&B dalszego miłego oglądania. Ja równie poczatkowo byłam wielkim fanem. .....wypisałam sie z ogladania. Juz mnie nie kreci. . Po prostu serial zacząl mnie nudzic i z trudem dobrenłam do 16-17 odcinka. Ale to moja decyzja. Pozdro dla fanów.

CocoChanell

Mam tak samo jak ty - chyba na początku obie byłyśmy ogromnymi fankami, pamiętam, że dość dużo udzielałaś się na forum ;) Doszłam do 17 odcinka i jakoś nie mam ochoty dalej oglądać...
Nawet nie specjalnie interesuje mnie jak się potoczą dalej ich losy.

Aishowa

ze mną to samo... podpisuję się obiema rękami! Może kiedyś dam szansę, jeśli będą pozytywne opinie o 2 sezonie :/

CocoChanell

Zrobiłem to samo. Nie oglądam nic aktualnie prócz bieżących odcinków Supernatural. Wolę nie oglądać nic niż taki badziew :E Dałem 6, ale po drugim zastanowieniu zjeżdżam na 5 jednak. Jestem pobłażliwy w ocenach ogólnie rzecz ujmując.

użytkownik usunięty
Lechu1777

Jednak jest coś, dzięki czemu można to dalej oglądać, a mianowicie rozmowy między Catherine, a Gabrielem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones