PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793839}
7,2 3 308
ocen
7,2 10 1 3308
Philip K. Dick's Electric Dreams
powrót do forum serialu Philip K. Dick's Electric Dreams
ocenił(a) serial na 10
cybermac79

Chciałem to samo napisać.

cybermac79

do tego ile trzeba było czekać by dodano serial do bazy

Aldaron87

ogólnie baza filmów na tej stronie to jakaś pomyłka, a opisy lub dokładniej mówiąc ich brak to kupa śmiechu

szczepanek_2

prawda temu wolę imdb

cybermac79

Jutro będzie można głosować. O ile nie wystąpią żadne błędy.

ocenił(a) serial na 6
cybermac79

Ekhem, ale wiecie, że FW funkcjonuje też na zasadzie społecznościowej kooperacji użytkowników (szczególnie gdy chodzi o bardziej niszowe produkcje) - coś się nie podoba to reaguj, zgłoś, sam zaproponuj zmianę, napisz notkę, a nie wylewaj żale na forum. Tak tylko podpowiadam.

ocenił(a) serial na 9
David_Ames

Ta, i czekaj nie wiadomo ile, aż ktoś raczy zatwierdzić twoją poprawkę ;)

David_Ames

Dokładnie: 1 - Czeka się całe wieki (u mnie niektóre czekają od 2015). 2 - Po sprawdzeniu w "oczekujących materiałach", że wnoszone przeze mnie nie oczekują, czytam później, że ktoś inny jednak dodał dane przede mną --> zazwyczaj są to bardziej uznani ("łebkami") użytkownicy, którzy po prostu chyba zwyczajnie przejmują proponowane dane jako swoje i dostają za publikację dodatkowe "łebki" --> ci, którzy nie mieli, nadal nie mają - jak w związku z tym mogą być coraz bardziej rzetelnymi użytkownikami? 3 - Uwierzytelnianie - jeśli chodzi o merytoryczną stronę - pozostawia wiele, naprawdę wiele, do życzenia! 4 - FB, ze wszystkimi swoimi niegramatycznymi, nielogicznymi i czasami wręcz żałosnymi opisami filmów (zatwierdzonymi, sic!) staje się coraz gorszą platformą. A szkoda - z początku szło całkiem fajnie. I wydaje mi się, że nadal jest o co walczyć! Nic się jednak nie uda póki coraz powszechniejszym podejściem adminów jest "tumiwisizm". :(((

David_Ames

Dokładnie. Konstruktywna krytyka pomaga a posty typu "wolę IMDB" tylko denerwują...

cybermac79

wiadomo ze na robienie glupich quizow maja czas, a na uzupełnianie bazy to juz nie

ocenił(a) serial na 10
cybermac79

Jest już 10 odcinków, a filmweb ma to gdzieś!

ocenił(a) serial na 7
cybermac79

Czy ktoś może napisać mi czego z twórczości Konioluba Grubasa dotyka ten serial?

SandorClegane

Nie mam bladego pojęcie gdzie w tym durnym Filmwebie się tworzy nowy wątek więc napisze tutaj że przy liście odcinków są pomieszane miniatury względem tytułów odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones