PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787570}

Paula

5,6 123
oceny
5,6 10 1 123
Paula
powrót do forum serialu Paula

Scenariuszowo zapowiada się nieźle, po drugim jednak epizodzie zastanawiam się, czy jak jej przyjedzie listonosz z pocztą to też się z nim prześpi.

Albo ta kwestia ma w tym serialu nieco abstrakcyjny wymiar, albo ja jestem bardziej konserwatywna niż myślałam.

villemo75

A gdyby to był paul a nie paula to tez byłabyś zdegustowana?

kazimiera

Rozwiązłość mnie brzydzi niezależnie od płci.

villemo75

W dodatku wprowadzona w scenariuszu w taki żenujący i pozbawiony racjonalnych pierwiastków sposób. Idiotyczny zabieg IMO.

villemo75

E tam.. Takie głupie gadanie.. Ludzie brzydzą się rozwiązłością a sami najczęściej czyści moralnie nie są. Wkurza mnie taka hipokryzja.. I jeszcze myślą, że jak nie mając ślubu, żyją na stałe tylko z jednym partnerem, to są Ci „porządni”. Śmiechu warte.

villemo75

Czesc. Warto obejrzec? Nie chce tracic czasu

WaltKowalski_filmweb

Nie wiem, bo po II odcinku przestałam oglądać.

ocenił(a) serial na 7
villemo75

To niedokładnie oglądałaś. Zachowanie Pauli jest niejako uzasadnione. Mówi o tym że jest "inna" podczas rozmowy z detektywem.

mariuszkow

Mówiąc o sobie samej "jestem inna" można wytłumaczyć wszystko. Jestem rozwiązła nie dlatego, że jestem rozwiązła tylko "inna". To mniej więcej tak, jak na sedes umieszczony w zachęcie mówić sztuka.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Dlaczego zakładasz, że wszystkie kobiety są tak samo cnotliwe? Na pewno większość kobiet nie poszłaby do łóżka z facetem od napraw czy policjantem podczas pierwszej ich wizyty, ale sporo jest też tych bardziej wyzwolonych i Paula była jedną z nich :)

Szkoda, że przerwałaś oglądanie, w końcu to tylko trzy odcinki. W ostatnim dużo rzeczy się wyjaśnia, a Paulę poznajemy od jeszcze innej, nieco mroczniejszej strony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones