PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004413}

Pani sprzątająca

The Cleaning Lady
6,4 846
ocen
6,4 10 1 846
Pani sprzątająca
powrót do forum serialu Pani sprzątająca

Media podały, że w wieku 42 lat zmarł Adan Canto. Aktor cierpiał na raka i praktycznie do końca utrzymywał chorobę w tajemnicy przed opinią publiczną.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Wielka strata. Pewnie 3 sezonu nie będzie. Widać zapowiadali, ale nie wiadomo czy zdążyli nakręcić. Podobał mi się w tym serialu, świetnie zagrał.

ewelina_m

Zgadzam się, obserwuje jego konto na instagramie i gdy wyskoczyła mi informacja o śmierci to byłam w szoku. Szkoda i jego i jego rodziny. Ale dosłownie dwa dni przed jego śmiercią widziałam na instagramie informację, że premiera 3 sezonu będzie 5 marca. Zastanawia mnie tylko, czy Adan w ogóle był w stanie zagrać w 3 sezonie, bo od 2022 roku była cisza i w jego filmografii i w mediach społecznościowych, a podejrzewam, że mógł nie być na siłach żeby pracować walcząc z tym dziadostwem. Jeżeli ma go nie być to nie widzę sensu, żeby w ogóle tworzyć kolejny sezon po takiej przerwie, bo o ile pamiętam, w drugim całkiem nieźle pozamykali wątki.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Może nakręcili trzeci sezon jeszcze z nim, albo już bez niego. Tylko co to za serial bez niego :) Pamiętam jak dodawał pikanterii serialowi, to było coś :)

ewelina_m

No dokładnie, ale przekonamy się 5 marca jak sytuacja wygląda.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Czyli jest, właśnie obejrzałam 3 odcinki, czekam na czwarty i rozwiązali to tak, że jego po prostu nie ma, zaginął i pewnie cały sezon będą go szukać, tak to wykombinowali. Serial bez niego, to już nie to samo :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones