PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235243}

Pani Prezydent

Commander in Chief
7,2 641
ocen
7,2 10 1 641
Pani Prezydent
powrót do forum serialu Pani Prezydent

Syn Pani Prezydent .... :/

ocenił(a) serial na 10

Aktor który gra syna pani Prezydent przynajmniej moim zdaniem jest bardzo przystojny i chciałam znależć w obsadzie tego aktora i poszukać jakichś zdjęć i zdziwiło mnie to ,że są tam wymienieni dwaj Horace tyle ,że jeden o nazwisku Allen ,a ten kótry gra w serialu jej syna jako Calloway i nie zabardzo to rozumiem.

W obsadzie jest tak:

Horace Allen-Andrew James Allen (brzydki)
Horace Calloway-Matt Lanter ( ten kótry gra jej syna)

Tu właśnie jest moja prośba... jesli ktoś wie dlaczego jest wymienionych dwóch kolesi i na dodatek ten ,który gra jej syna ma inaczej na nazwiko ,a ten kótry go nie gra ma to samo nazwisko proszę o napisanie i wyjasnienie tego :)

Z góry dzieki :)

ocenił(a) serial na 10
Agigii

Nie wiem czy przy wpisywaniu obsady ktoś się nie pomylił bo na jednej z amerykanskich stron znalazłam tego Andrew Jamesa Allena i tam pisze ,że on grał Horacego Callowaya w jedynm odcinku i to by się zgadzało...

ocenił(a) serial na 10
Agigii

Odpowiedz jest prosta :) na http://www.imdb.com/title/tt0429455/episodes to pisze. Aktor o którym mówicie Andrew James Allen wystąpił w przed-pilocie. Który jednak nie był wyemitowany, dlatego my go nie znamy z serialu. Jednak pozostaje on w obsadzie filmu. To on miał zagrać w serailu syn prezydent Allen jednak zrezygnowano z niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones