PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235243}

Pani Prezydent

Commander in Chief
7,2 641
ocen
7,2 10 1 641
Pani Prezydent
powrót do forum serialu Pani Prezydent

Pierwsze Wrażenia.

użytkownik usunięty

Właśnie przez przypadek obejrzałem pierwszy odc. "Pani Prezydent" na TVP1. Na początku myślałem, że to jakiś kiepski film klasy B i już miałem wyłączać TV, ale patrzę a tu Geena Davis, co więcej za chwilę pojawia się Donald Sutherland. No i tak z ciekawości co to za dziwo dotrwałem do końca. Co więcej w pewnym momencie obraz ten mnie zainteresował a nawet wciągnął. Dopiero teraz dowiedziałem się, że to jednak serial a nie film. Pierwsze wrażenia pozytywne, zobaczymy co będzie dalej...

ocenił(a) serial na 10

Ja tez włączyłam ten serial przez przypadek i nawet mi się spodobał :) Pare momentów było do przewidzenia np. smierć poprzedniego prezydenta i znikniecie tekstu w czasie przemówienia ,ale ogólnie wrażenia pozytywne :)

ocenił(a) serial na 8
Agigii

Dobrze się zapowiada, ale to dopiero pierwszy odcinek. Ile jest w sumie?

ja też oglądnełam pierwszy odcinek całkiem przypadkiem i muszę przyznać ,że mi się nawet spodobał ;-) dlatego jutro zamierzam też oglądać ten serial ;-)

ja też oglądnełam pierwszy odcinek całkiem przypadkiem i muszę przyznać ,że mi się nawet spodobał ;-) dlatego jutro zamierzam też oglądać ten serial ;-)

Fajny serial, niebagatelna fabuła (jeszcze nie widziałam serialu o podobnej tematyce) i bardzo dobra gra aktorów. A że głównym tematem jest polityka USA, to będę oglądała na pewno :)

użytkownik usunięty
Bells93

No i drugi odcinek mi niestety umknął... :/

Bells93

W takim razie polecam o niebo lepszy "Prezydencki poker"

ocenił(a) serial na 9

całkiem dobry i gwiazdorska obsada i biały dom od podszewki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones