Ozark
powrót do forum 4 sezonu

Tego serialu już nie da się oglądać. Poziom głupiego absurdu sięga dna jeziora Ozark. jakaś niedouczona Ruth trzęsie całym kartelem i likwiduje członków tego kartelu, jednocześnie piorąc kasę w USA tak że nikt się nie kapuje, żadne FBI i inne służby! jej kuzyn Wyatt którego sama Ruth określa że jest półgłówkiem i je fasolkę z puszki to samo, normalnie szef mafii. Jonah nastolatek, 14 latek, trzęsie finansowymi w bankach Panamy pomiędzy odrabianiem lekcji z biologi i matmy. Poziom absurdu scenarzystów w kolejnych pomysłach na prowadzenie sezonów i wątków to jakaś totalna abstrakcja. Obejrzałem do końca tylko po to aby to definitywnie zakończyć.....i na szczęście się skończyło i nie będzie kolejnych sezonów!

marcinostrowski

Dzieki za recenzje. Nie bede ogladac, a chcialam zaczac:-) Fabula nawet nie zbliza sie do Br Ba. Nie wiem co mnie w ogole tknelo, aby zainteresowac sie tym serialem.
Glowny aktor, jest dla mnie zagadka, jak mogl ten facet w ogole zrobic kariere w Holywood :-) Dwa wyrazy twarzy.

ocenił(a) serial na 8
Donarek

No i źle robisz chłopaku, bo serial naprawdę wciągający i dobry. Koleś u góry pisze jakieś gówniane rzeczy wyrwane z kontekstu... Jak jest ktoś zbyt tępy żeby sobie wytłumaczyć dlaczego jest tak,a nie inaczej w serialu to już jego problem...
Nie jest to BB wiadomo (nie wiem czy kiedykolwiek jakiś serial będzie się w stanie w ogóle zbliżyć do BB) ale Ozark to solidna, dobra 8.
Ruth Langmore - dla aktorki Oscar ;)

RuthlessOCB

Dokładnie. Serial magiczny. Główny aktor to reżyser więc bravo. Ruth genialna !

RuthlessOCB

Oglądam ten serial 3 raz i ciągle najlepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones