Ozark
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Rewelacyjny ! Po pierwszych dwóch sezonach które miały wiele nudnych wątków w tym od pierwszego do ostatniego odcinka wbijało mnie w fotel. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
roniol

Zgadzam się :) Trzeci sezon, jak do tej pory, najlepszy - trzyma ciągle w napięciu, dużo ciekawych wątków, genialna ścieżka dźwiękowa i gra aktorska na najwyższym poziomie. Oby kolejny sezon trzymał ten sam, lub wyższy poziom.

ocenił(a) serial na 7
poisonka

Moim zdaniem ten sezon był najsłabszy,widać brak pomysłu scenarzystów, podobno 4 sezon ma być ostatnim i dobrze bo serial zmierza w złą stronę

ocenił(a) serial na 9
roniol

Dokładnie mam takie same odczucie po obejrzeniu 3 sezonu. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i wzbudził wiele emocji! Tego się nie spodziewałem. Z niecierpliwością czekamy więc na 4 sezon.

roniol

co za ochyda ibeznadzieja

roniol

Trochę lecą po bandzie. Zaczyna się z tego robić coś odklejone od rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 8
roniol

Dokładnie :) O ile 1 i 2 sezon trochę mnie nudził, tak po trzecim podwyższam ocenę. Twórcy udowodnili, że nie trzeba pokazywać nagiego biustu w każdym odcinku, aby przyciągnąć uwagę (męskiego) widza ;) Dawno nie wkręciłam się tak mocno w serial. Sezon 3 wymiata :D

ocenił(a) serial na 8
roniol

Ja uważam odwrotnie. Pierwsze dwa sezony były rewelacyjne. Cały czas trzymały w napięciu. Trzeci sezon to gigantyczny spadek jakości. Połowę odcinków oglądałem przewijając na podglądzie. Marty się snuje w tym sezonie jak w letargu. Żadnych ciekawych pomysłów nie miał. Żadnej nowej firmy nie kupił. Aż żal było patrzeć. Trochę jak Tyrion w ostatnich sezonach GOT. Ten półgłówek-beksa brat Wendy tak mi działał na nerwy jak mało kto. I nawet nie dostaliśmy sceny jak mu rozwalają ten głupi baniak. Mam nadzieje że w 4 sezonie znowu wróci błyskotliwy Marty i przejmie całe imperium, eliminując wszystkich wrogów.

ocenił(a) serial na 7
roniol

To ja juz nic nimd wiem,1 byl ok,szczegolnie final,drugiego odpuscilem po 3 odcinkach,zbyt gladko to im wszystko wychodzilo a jak w trzecim,bo w recenzjach podobno skok jakosci wzgledem drugiego?

ocenił(a) serial na 7
roniol

Rzeczywiscie 3 sezon wreszcie poziom jakosci,takiego jakiego oczekiwalem,choc jestem w trakcie,mam nadzieje,ze 4 nie obnizy poprzeczki,oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 10
roniol

2 sezon był świetny! Mnie sie bardzo podobał . Zeson 3 rozkręca się w 3 odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones