PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779550}

Ozark

7,7 57 381
ocen
7,7 10 1 57381
7,2 12
ocen krytyków
Ozark
powrót do forum serialu Ozark

Jak dla mnie Ruth, alez ona mnie irytowała zwłaszcza w 3 sezonie, wyzywa wszystko i wszystkich nie licząc się z konsekwencjami do tego się nosi jakby była nie wiadomo kim... gdy w końcu dostała za swój niewyparzony ryj, każe zabić syna współpracującymi z nimi innego gangu. No śmiech na sali, takich akcji z nią jest cała masa...

ocenił(a) serial na 7
eieyoa

Oczywiście, że Wendy. Jak ona mnie wkur... Rola zagrana rewelacyjnie, ale postać jest po prostu irytująca do końca. Ruth jest najlepsza wg mnie i oczywiście Ben, Darlene też świetna.

ocenił(a) serial na 8
eieyoa

Ruth jest najlepsza postacią, a najbardziej irytująca jest oczywiście Wendy Byrde. Jak ona mnie drażni...

KULTjednostki

W tm seialu drażnili mnie dosłownie wszyscy, rodzinę Byrde'ów wprost nienawidzę, a Darlene i jej po...bany mąż to dno dna.

ocenił(a) serial na 7
Antonietta_Ida

A dla mnie po 3 cim sezonie Wendy odegrala swoja role rewelacyjnie,postac tragiczna,zseszta wszyscy wzniesli sie na swoje wyzyny aktorskie nawet denerwujaca Ruth.

aronn

Wiesz, ja pasuję po 2 odcinku 2 sezomu. Chyba nie dam rady dociągnąć do 3 sezonu. W sytuacji, gdy pragnie się szczerze uśmiercenia głównych bohaterów, którym niby powinno się kibicować, to chyba nie ma sensu :(

ocenił(a) serial na 7
Antonietta_Ida

Proponuje 2 ostatnie 2 sezonu,juz jest lepiej i przejsc do trzeciego,ktory jest b.dobry,wszystko w nim gra tak jak powinno a jak finiszuje!

ocenił(a) serial na 7
Antonietta_Ida

Wlasnie 2 lata temu dotrwalem do tego momenu co ty i nie dalem rady po 2 latach dalem mu szanse i nie zaluje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones