PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779550}

Ozark

7,7 57 257
ocen
7,7 10 1 57257
7,2 12
ocen krytyków
Ozark
powrót do forum serialu Ozark

ale jednak razi mnie w serialach jakieś nadmierne epatowanie przemocą. Ja rozumiem że życie to nie jest bajka nawet w naszym kraju, ale jednak trudno mi uwierzyć że gościu na warunkowym może okraść sklep, albo ktoś kogoś zastrzelił i nikt o nic nie pyta, nikt nie szuka... To samo zniechęciło mnie od kontynuacji oglądania Breaking Bad. Nie wiem może w dzisiejszych spokojnych czasach ludziom brakuje takich emocji? Mi nie...
Ale na pewno przemoc, krew i seks dobrze się sprzedaje - ale jednak wolę gdy film czy serial niesie ze sobą coś więcej. Póki co jak dałbym 8 tak teraz takie mocne 7. NIemniej jednak aktorstwo i obsada niesamowicie mi się podobają. I pewnie dlatego kolejny sezon będzie zaliczony :) Co nie zmienia faktu że jednak podoba mi się już mniej

ocenił(a) serial na 7
Wojtulek

Nie mniej jednak serial polecam - górna półka w netflixowej wypożyczalni (a gdzieś pod sufitem Mad Men)

użytkownik usunięty
Wojtulek

Ja z kolei widzę, że czasy nie są spokojne. Często komuś uchodzi płazem przestępstwo i codziennie się czyta albo ogląda wiadomości o morderstwach. Nigdzie nie można czuć się bezpiecznym, nawet we własnym domu.

Wojtulek

Dokładnie takie samo mam wrażenie! Nie potrafię określić czy jest dobry czy zły, ale jest, moim zdaniem, nieprzyjemnie absurdalny. Dodatkowo przeszkadza mi taka wizualna szpetota tego serialu, taki brud, a w ludziach tylko mrok. .

ocenił(a) serial na 7
Wojtulek

Pełna zgoda, trup właściwie w każdym odcinku a nie widać w serialu specjalnych konserwacji prawnych u popełniających mord. Prawie jak na dzikim zachodzie xd Co do breaking bad to tam pod względem "realności morderstw" wszystko stało na znacznie wyższym poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones