PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724107}

Outsiders

6,6 1 033
oceny
6,6 10 1 1033
Outsiders
powrót do forum serialu Outsiders

1x02 Troszkę lepiej

ocenił(a) serial na 7

W stosunku do pierwszego odcinka nawet troszkę lepiej, gdyby nie ten pojedynek to nie miałbym zastrzeżeń. Mam pytanie co to w ogóle za jedni? Jacyś Irlandczycy co się w górach zgubili? Geneza tego środowiska jest dla mnie niejasna. Może jakiś lingwista się wypowie, jedynie Irlandczycy przychodzą mi do głowy (jacyś poszukiwacze złota, górnicy). Ciekawa jest dla mnie historia szeryfa, czyżby też był z rodziny wygnańców?

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Poraził mnie też wątek pijanego mordercy ojca i wręcz jego pretensje wobec policji na przesłuchaniu że jest normalny tylko bimbrem się spił i widział diabła, a pan policjant, "spokojnie chłopcze odprowadzimy cię" (prawie mu powiedzieli "to nie twoja wina").

mitrus80

Z tym bimbrem i diabłem to już naprawdę niezła bajka, za mocno naciągane, aż razi. Twórcy chyba sami upili się tą gorzałą Farrellów, bo zakończenie odcinka to jedno wielkie nieporozumienie, oby dzisiejszy epizod był lepszy.

ocenił(a) serial na 5
nawisher

właśnie wczoraj zobaczyłem 2 odcinek tego serialu którego nie planowałem oglądać ale po pilocie trochę mnie zainteresował
co do tego odcinka to dokładnie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami uwzieli się na ten bimber jak nie wiem co . poza tym scena pojedynku trochę była śmieszna na tych kładach z pałkami hehe
na + podobał mi się ten chłopaka co mu ucieli te 2 palce nie użalał się nad sobą przez kilka odcinków tylko poszedł na miasto do dziewczyny .
od 1 odcinka odnoszę wrażenie że ten szeryf pomaga tym na tej górze . może się mylę ale może to jakiś krewniak tych Farellów czy coś ,
o dziwno do tej pory nie ma praktycznie scen przemocy czy seksu oprócz tych odciętych palców .
to 2 seral tej stacji który wybił się po wikingach zobaczymy co będzie dalej na razie jestem na tak chociaż nie jest w top 10 moich serialowych preferencji :)

ocenił(a) serial na 6
mitrus80

O czym my w ogole dyskutujemy... 3 tygodnie po premierze, srednia na IMDB 7,5 i raptem 800 glosow, gdzie ACS w tydzien uzbieral 2k i trzyma srednia w granicach 9. Niby otwarcie serial mial imponujace, ale negatywne opinie i slabe oceny nie przyciagna kolejnych widzow, a wielu odpusci sobie ogladanie po dwoch kiepskich odc. Ja dzis zobacze ep3 i bedzie to ostatnia szansa dla tego serialu, zwlaszcza ze w tym miesiacu wystartuja Wikingowie oraz Vinyl, a moja lista i tak jest juz obszerna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones