PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865385}
7,1 9 476
ocen
7,1 10 1 9476
6,7 3
oceny krytyków
Otwórz oczy
powrót do forum serialu Otwórz oczy

Niezły

ocenił(a) serial na 6

Mnie się ten film dobrze oglądało, myślę, że dzięki Marii Wawreniuk. Moim zdaniem gra tu świetnie

game222

A jak dla mnie jest najslabszym ogniwem. Gra kiepściutko.

ocenił(a) serial na 10
Ankonwa25

Dla mnie gra rewelacyjnie. Taka rola to jest duże wyzwanie. To nie klan czy pierwsza miłość. Temat trudny i pokazanie tego co przeżywa człowiek tym dotknięty dla osoby która nie ma takich problemów nie jest łatwe do zagrania. Zresztą wszyscy młodzi aktorzy dali radę.

Anna_667

Głównie chodzi mi o intonacje głosu. Gra tak teatralnie w sposób mało naturalny. Porostu ja nie kupiłam jej i tyle.

ocenił(a) serial na 10
Ankonwa25

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jednemu się podoba drugiemu nie. Co kto lubi. Dziewczyna ma potencjał a do tego pięknie śpiewa. Byłam na koncercie z rodziną i przyjaciółmi i bardzo nam się podobało. Do tego się niesamowicie porusza. Jest młoda i wszystko przed nią.

Anna_667

dokładnie, nabędzie ogłady że tak powiem filmowej i wtedy będzie super :)

ocenił(a) serial na 10
Ankonwa25

Oczywiście całe życie się człowiek uczy i szlifuję talent. Mogę jeszcze dodać, że przez przypadek trafiliśmy na koncert, ponieważ byliśmy u znajomych którzy mieszkają koło Warszawy i poszliśmy do knajpy i przez cały koncert się zastanawialiśmy skąd my znamy tą dziewczynę i ja jako ta najbardziej dociekliwa dowiedziałam się że grała w tym serialu. Jest bardzo sympatyczna i widać że kocha to co robi. Napiszę szczerze, zwracam uwagę na młode pokolenie aktorów, ponieważ mam już dosyć tych dziewczyn które są znane z tego że coś sobie poprawiły lub zwiększyły czy mamusia czy tatuś aktorzy załatwili rolę. Tak naprawdę to zawsze coś się będzie komuś podobać lub nie ale to dobrze bo wtedy można sobie miło, kulturalnie podyskutować jak z Panią na taki temat:) trzymam kciuki za to młode pokolenie aktorów, nie po znajomości i takie które chce i pragnie nam coś pokazać przez swoją grą aktorską. Oczywiście, żaden ze mnie ekspert po prostu albo mi się coś podoba lub nie. Pozdrawiam

Anna_667

Również trzymam kciuki za młodych aktorów a nie celebrytów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones