PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589061}

Ostatni gliniarz

Der Letzte Bulle
7,4 307
ocen
7,4 10 1 307
Ostatni gliniarz
powrót do forum serialu Ostatni gliniarz

6/10

ocenił(a) serial na 6

Jedyna rzecz jaka mnie dziwi w tym serialu o tej samej tematyce mamy francuski serial Falco emitowany na AXN też policjant budzi po 20 latach w śpiące po zamachu na jegole życie i tutaj policjant szuka kto mu to zrobiłem szuka odpowiedzi na swoje pytania próbuje wrócić do żony .W tym serialu też mamy powrót do życia które znaliśmy przed wypadkiem. Ale nie wiem czemu może przeoczyłem ale nie wiemy jak doszło do wypadku mam takie wrażenie że facet przespał 20 lat obudził pokazano mu co się zmieniło i po paru dniach facet jest jak nowo narodzony .Chociaż próbuje nawiązać kontakty z żoną córką .Ale z drugiej strony serial fajnie się ogląda Postać Gliniarza to zabawny osiłek o dobrym sercu ale wybuchowy jego partner to przeciwieństwo Do tego nie brakuje dobry hitów z lat 80 całość ogląda dość przyjemnie 6/10

kinoman1985

bo to jest w sumie ta sama produkcja ( w sensie Der Letzte Bulle jest chyba na licencji Falco...) albo jakiegoś starszego serialu.. Tak samo jak u nas Miodowe Lata były na licencji The Honeymooners. pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones