Opowieści z krypty
powrót do forum 1 sezonu

Sezon I

ocenił(a) serial na 9

Ep. I - The Man Who Was Death
Więzienny kat smażący skazańców na krześle elektrycznym z dnia na dzień traci posadę w związku ze zniesieniem w jego stanie kary śmierci. Bezrobotny postanawia jednak kontynuować wymierzanie sprawiedliwości na przestępcach - tym razem na własną rękę...
Makabra i czarny humor w zgrabnym połączeniu. W roli głównej zawodowy psychol drugiego planu, William Sadler, za kamerą - Walter Hill. Przyjemne.

ocenił(a) serial na 9
Caligula

Ep. II - And All Through the House
W noc wigilijną kobieta zabija swojego męża. Nie zdążywszy nawet pozbyć się ciepłego jeszcze ciała zostaje zaatakowana przez zbiega ze szpitala dla psychicznie chorych...
Niby nic nowego, ale świąteczny klimat plus popaprana facjata Larry'ego Drake'a robią swoje. Reżyseria: Robert Zemeckis.

ocenił(a) serial na 9
Caligula

Ep. III - Dig That Cat... He's Real Gone
Wskutek przeprowadzonego na nim eksperymentu uliczny pijaczek obdarzony zostaje dziewięcioma życiami. Niezwykłą właściwość wykorzystuje do zbijania fortuny podczas pokazów w wędrownym cyrku...
Tym razem za kamerą stanął Richard Donner, twórca "Supermana" i "Zabójczej broni", ale efekt poniżej oczekiwań. Historia za bardzo przekombinowana jak na mój gust, a sama puenta -bardzo łatwa do przewidzenia.

ocenił(a) serial na 8
Caligula

Streścisz wszystkie?

ocenił(a) serial na 9
nezumi1

Jak Bóg pozwoli...

użytkownik usunięty
Caligula

Hej , fajnie ze przypomniales mi o tym serialu, tez sobie z checia zaczne 1 sezon, jak bylem maly ogladalem w TV po opowiescaich lecial chyba Playboy ;)

ocenił(a) serial na 9

Indeed, Playboy it was,)

ocenił(a) serial na 9
Caligula

Ep. IV - Only Sin Deep
Prostytutka, która zamordowała swego alfonsa udaje się do lombardu, aby tam pozbyć się łupów po zabitym. Właściciel, zamiast spieniężyć kosztowności, oferuje ulicznicy specyficzną wymianę. W zamian za sporą sumkę, dziewczyna ma oddać swoja młodość i urodę...
Epizod wyreżyserowany przez Howarda Deutcha, specjalistę od, słabych z reguły, komedyjek. Ale rzecz jest całkiem przyjemna, nawet jeśli niekoniecznie specjalnie zaskakująca. W roli głównej Lea Thompson, czyli mama Marty'ego z "Powrotu do przyszłości".

ocenił(a) serial na 9
Caligula

Ep. V - Lover Come Hack To Me
Dziedziczka fortuny wychodzi za mąż za cynicznego, zainteresowanego jedynie jej pieniędzmi lowelasa. W trakcie nocy poślubnej zmuszeni są szukać schronienia w położonej na odludziu posiadłości. Pewny siebie pan młody nawet nie podejrzewa, jaką niespodziankę szykuje dla niego jego wybranka...
Spora frajda. Jest klimat i gotyckie zamczysko jako miejsce akcji. No i finał odpowiednio "soczysty". Reżyserii tym razem podjął się Tom Holland ("Laleczka Chucky", "Postrach nocy").

ocenił(a) serial na 8
Caligula

Lover Come Hack To Me to zdecydowanie najlepszy odcinek sezonu pierwszego. Niesamowicie zapada w pamięć. W moich napisach przetłumaczyłem tytuł na "Ukochany, zarżnij mnie".

nezumi1

Albo ''Kochanie chodz się rąbać''.

ocenił(a) serial na 9
Caligula

Ep. VI - Collection Completed
Podstarzały komiwojażer przechodzi po paru dekadach pracy na emeryturę. Ciężko jest mu się przestawić na nowy rytm życia, tym bardziej, że jego małżonka wydaje się być bardziej zainteresowana pokaźną gromadą swych zwierzęcych pupili niż rzadko widywanym do tej pory mężem. Mężczyzna postanawia znaleźć sobie jakieś zajmujące hobby...
Jest sporo czarnego humoru i odrobina makabry, ale w zasadzie odcinek jako całość specjalnie jakoś nie porywa. Mi chyba najbardziej doskwierała nazbyt przerysowana gra aktorska. Na koniec sezonu za kamera stanęła Mary Lambert, znana przede wszystkim jako reżyserka teledysków i dwóch części "Smętarza dla zwierząt".

Caligula

oj obejrzaloby się jeszcze raz, ktos wie skad pobrać po pl?

propanbutan12

chomik lub youtube

Caligula

troche sie zawiodłem pierwszym sezonem, za gówniarza serial robił większe wrazenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones