PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94392}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
7,4 14 790
ocen
7,4 10 1 14790
8,1 8
ocen krytyków
Opowieści z krypty
powrót do forum serialu Opowieści z krypty

Z chęcią bym zobaczył całą serie ale puki co znalezienie tego serialu na polskim rynku jest raczej nie mozliwe ;P wiec moze ktos wie czy wogle ta seria bedzie u nas wydana? Podobne pytanie mam co do serialu Historie niesamowite .Oba seriale są super i szkoda ,że dotychczas nie wyszły u nas na dvd,mam nadzieje ,że jednak to sie wkrotce zmieni.

ocenił(a) serial na 8
Silwanus

Z tego co mi wiadomo Kino Świat wypuściło na DVD "Historie niesamowite" w 3 płytowym zestawie po 80 zł. Ale teraz trochę to trudno zdobyć bo wydano to w 2009 roku. Dla chcącego jednak nic trudnego, jak mawiają.
Opowieści z Krypty pojawiły się u nas natomiast na 5 kasetach VHS, w sumie 15 odcinków, plus 3 epizody jako "Męskie opowieści" w serii QDVD (przy czym te 3 epizody były wcześniej planowane jako część innego serialu, ale koniec końców znalazły się w 3 i 4 sezonie TftC). Czyli jak się uprzesz i poszukasz to można na naszym rynku znaleźć oryginalne 18 odcinków. Ale niestety całości jako takiej nikt nie wydał i nie planuje...
Mam nadzieję że odpowiedziałem wyczerpująco :)

Lucky_luke

Dziękuje za wyczerpujaca odpowiedz ,eh to mnie nie pocieszyłeś.Szkoda ,że w najblizszym czasie nie ma co liczyc na wydanie calej seri Opowieści z krypty.

Lucky_luke

nie chce sie madrzyc ale nic mi nie wiadomo o 5 kasetach video wiem tylko o czterech

ocenił(a) serial na 8
burt1985

Mądrzysz się. Nie mam źródła, ale kaset było pięć... Jestem pewny tak na 85%, więc masz prawo nie dawać mi wiary ;) Zgadza się: "Niesamowite historie". Mój błąd...

Lucky_luke

zdobylem piata kasete sa na niej 3 pierwsze odcinki 2 sezonu

Lucky_luke

jest 7 kaset
4 od best film pod nazwą Vault of horror
1 od iti
2 od warnera

ocenił(a) serial na 8
jason79

Ale liczysz "władcę demonow" i "orgie krwi" tak?

Lucky_luke

nie, tylko serial

Silwanus

nie historie niesamowite tylko niesamowite historie to roznica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones