Opowieść podręcznej (2017)
Opowieść podręcznej: Sezon 4 Opowieść podręcznej sezon 4, odcinek 6

Vows

42m
7,0 396
ocen
7,0 10 1 396
Opowieść podręcznej
powrót do forum s4e6

Taki sobie

użytkownik usunięty

W sumie to nie wiem co o tym odcinku myśleć bo dużo w nim się nie działo. Dużo retrospekcji i w sumke przygotowania nas do reakcji Luke na powrót June bez Hanny.
Nie spodziewałam się, że June na serio przekroczy granicę i "ucieknie" do Kanady. Jestem mimo wszytsko ciekawa jak potoczy się teraz jej walka z Giliadem,bo oczekiwałam w sumie jej walki od wewnątrz, jakby Rebelii?

Mam już dosyć jej cierpienia Giliad! Może będzie mogła więcej zdziałać poza nim.

ocenił(a) serial na 9

Mnie rozłożyło na łopatki to w jaki sposób June została „przeszmuglowana”. ;) Myślałam, że będzie to ekstremalnie trudne - w końcu Gilead ma obsesję kontroli i węszenia wszędzie spisków. A tu June dostaje nowe, wydrukowane dokumenty, 5 min przed kontrolą (WTF). Kontrolujący nie zauważają, że nagle przybyła na statku jeszcze jedna osoba (chyba mieli jakieś listy porównujące to kto wjeżdża a kto wyjeżdża?). Nie wspominając o tym, że jest to osoba, która zachowuje się dziwne/podejrzanie i ma twarz jednej z najbardziej poszukiwanych osób w Gilead(!)

No ale już przyzwyczaiłam się, że ten serial trzeba oglądać z przymrużeniem oka. :)

Tez jestem ciekawa, jak June odnajdzie się w Kanadzie i co wydarzy się dalej.

użytkownik usunięty
Kiki_Kot

A dokładnie! Zapomniałam o tym realiźmie przemycenia June - wroga publicznego numer 1 w Giliadzie. Ale może przez to, że mają technologiczne "zacofanie", nie wszyscy strażnicy wiedzą jak ona wygląda? Jednak zgadzam się z Tobą. To było aż za komiczne. Za łatwe.

ocenił(a) serial na 10

Pierwsze 3 odcinki 4 sezonu były super, jednak każdy kolejny to dla mnie porażka, nudy, flaki z olejem. Mam wrażenie ze to wszystko jest robione na sile bez pomysłu, no ale zobaczymy jaki będzie koniec.

ocenił(a) serial na 7
anna_____

Mnie z kolei drażni, że ciągle jest June... June... June... Ja wiem, że to ona jest tytułową Podręczną, ale jednak Serena i Fred to zaraz po niej, też główne postacie. Od 2-3 odcinków nie ma ich na ekranie.

K.R.

Twoja_Odskocznia

Z nowszych seriali, jak np. The Kominsky Method, Specjalista od niczego czy właśnie Opowieść podręcznej te ich sezony, które wyszły w tym roku, są po prostu do bani. Aż trudno mi uwierzyć, że od znakomitych pierwszych sezonów te produkcje przeszły do czegoś, co ledwo jestem w stanie dzierżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones