Opowieść podręcznej (2017)
Opowieść podręcznej: Sezon 1 Opowieść podręcznej sezon 1, odcinek 1

Offred

57m
7,8 1 675
ocen
7,8 10 1 1675
Opowieść podręcznej
powrót do forum s1e1

Na razie ogladnalem pierwszy odcinek i strasznie sztampowo to wyglada. Dobre lesbijki, milosniczki wolnej milosci i poprawnych zwiazkow miedzyrasowych kontra purytanizm ala 18wieczna Anglia. Taka niby krytyka zlego konserwatyzmu kontra cudowny lewicowy liberalizm.
Zalatuje straszna lopatologiczna propaganda.
Moze to serial bardziej dla kobiet i specjalnie mnie nie porusza, stad moj slaby odbior...?
Zobaczymy moze nastepne odcinki beda lepsze. Powiedcie mi ze dalej jest lepiej i nie zmarnuje czasu?

ocenił(a) serial na 8
tentor

Pierwszy sezon ciekawy i intrygujący. Coś nowego. Potem coraz gorzej.

bm25

Jednak zdecydowanie serial dla kobiet.
Straznicy to sami umiesnieni wielcy faceci z karabinami. Zeby przypilnowac jedna kobiete to musi byc ich az dziesieciu!
Jakos nie trafia do mnie dramatyzm tej sytuacji. Dla mnie raczej wyglada to komicznie.
W kolejnym odcinku szkola rodzenia i dramatyczna sytuacja jedzenia ciasteczka! Terror po prostu.
Moze i film dobry, ale bardziej trafii do kobiety. Bo tam sa rzeczy, ktore faktycznie sa najgorszymi strachami kobiet.

tentor

To są chyba najgorsze strachy każdego racjonalnego człowieka niezależnie od płci... Tortury, zniewolenie, gwałt, upokorzenie, prześladowanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones