PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229001}
8,2 8 861
ocen
8,2 10 1 8861
One Piece
powrót do forum serialu One Piece

jak zabije się użytkownika owocu lub on umrze to ten owoc znowu się odradza gdzieś na świecie, dobrze zrozumiałem? jeśli nei to prosze o wytłumaczenie. z góry dzieki

Expendable91

tak....Jak się zabije i gdzieś w okolice znajdzie sie jakis inny owoc to wtedy sie odradza na tym owocu....OWOCS SIE CHYBA NIE ODRADZA. Dopóki się nie pojawi jakiś owoc. Tak najpewniej zdobył czarno-brody owoc białobrodego, a potem zjadł i miał 2. Z tym, że nie każdy wytrzyma 2 dwa zjedzone owoce, większoiść umiera

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

dzięki za info

Expendable91

nie ma za co

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Zjedzenie dwóch jest śmiertelne, nie wiadomo dlaczego Teachowi to się udało, są teorię, że zjadł wcześniej owoc cerbera, dlatego mógł zjeść dodatkowe 2, chociaż nie jestem jej fanem.

karolhamann

Ja też, wolałbym by był jednym z tych co mogą zjeść dwa.

ocenił(a) serial na 10
karolhamann

Nie pamiętam już dokładnie, ale czy Jinbe mówił słomianym nowości dwóch lat, że Teach znalazł sposób na zjedzenie dwóch i teraz jego załoga poluje na ciekawe owoce? Czyli wychodziło by tak, że nie tylko on może mieć dwa owoce... ale mogę się mylić, tak jakoś mi się coś przypomina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones