PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229001}
8,2 8 837
ocen
8,2 10 1 8837
One Piece
powrót do forum serialu One Piece

Całe anime to jeden wielki filler, nie widzę wątku głównego, każda wyspa to swój własny filler, jak oglądałem fillery to nawet nie odróżniłem ich od kanonu, dopiero później zwróciłem uwagę, że właśnie obejrzałem fillery. Zachowanie bohaterów wkurzające, coś może być śmieszne raz, dwa może 3 razy, ale nie 185 (głód luffiego, strach usoppa, zaloty blondasa itp itd.) po prostu robi się to już męczące, nie śmieszne...

....dotrwałem do 185 odcinka (walka z bogiem pierunem w niebie), od 1 odcinka do 185 nic się nie polepszyli w walce, czyli jak są teraz warci tyle i tyle milionów, równie dobrze w pierwszym odcinku mogliby być tyle warci, szkoda, że nie ma power upów, żadnego progresu, walki nudne, które w większości przewijam co 10 sekund, ostatnie 15 odcinków przewijam co 30 sekund, chyba, że mówią o czymś istotnym dla fabuły, jednak żadko kiedy się to zdaża.

RezZer

,,Power-up" co to takiego

RezZer

Słabiutko wytrzymałeś. Ja już zbliżam się do 400 i jak na razie nic nie nudzi.

ocenił(a) serial na 8
RezZer

Początek jest trudny, gdyby nie mój syn pewnie też bym nie wyszedł za odc 185, ale całe szczęście tak się stało i nie żałuję. Druga połowa 'Water 7' to już jest petarda i z każdym kolejnym arciem sytuacja się rozpędza. Skypia jest chyba najsłabszym wątkiem i ciężko przez to przebrnąć.

Silvestris

Skypiea mnie nie znudziła. Może to kwestia gustu. Teraz się powoli zbliżam do Fish-Man Island arc, gdzie u nas w Polsce jest to najgorszy arc i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Przeglądnąłem kilka zachodnich forum jak i kilka Japońskich i tam też wszyscy chwalą więc szczerze nie wiem czemu to najgorszy arc. Jeśli oglądałeś to czy można bez spoilerów opisać czemu ten arc jest u nas uważany za najgorszy ?

ocenił(a) serial na 8
robquach555

Akcja wolno się rozkręca i przez ten nudny początek cały ark traci na dynamice, ale im dalej tym lepiej, nie powiedziałbym, że odbiega jakoś mocno od pozostałych rozdziałòw.

Silvestris

Mowa o arcu Fishman Island, że nudny początek jak dobrze rozumiem ?

Yuukida

Fishman island oceniłbym dość nisko. Zacząłem właśnie Sagę Wano (~900odc.) i saga Ryboludzi była słaba moim zdaniem, postać Otohime dość ciekawa i Hodyego też, ale on zaś jako przeciwnik był zaskakujący słaby. Irytująca Shirahoshi, chociaż dało się z nią sympatyzować. Po time skipie to jak narazie dla mnie zdecydowanie najsłabsza saga. Kolejne - Dressrossa (razem z Punk Hazardem) i Whole Cake (razem z Zou) już dużo lepsze.

hoodrichbich

Eeem, ale dlaczego odpowiadasz mi ? Chyba pomyliłeś osoby, bo użytkownik wyżej robquach555 się pytał czemu słaby. A  jak już to pod kilkoma względami Fishman Island ma swoje plusy jak wyjaśnienie czemu są konflikty i rasizm między ludźmi a ryboludźmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones