PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735646}

Olimp

Olympus
4,1 398
ocen
4,1 10 1 398
Olimp
powrót do forum serialu Olimp

Serial jest bardzo słaby już po 1 odcinku. Szkoda czasu. Kiepska akcja, gra aktorska, scenografia tragiczna.

ocenił(a) serial na 1
Marek84

dokładnie, wytrwałem ledwo pół odcinka, nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło żeby tak szybko skreślić serial

Marek84

Niestety, mam to samo. Fatalny.

ocenił(a) serial na 2
Marek84

LOL. Ten serial to jakieś nieporozumienie. Przy nim Atlantis to arcydzieło :D

Herushingu

Atlantis nie jest wcale takie tragiczne :) - Zwłaszcza drugi sezon się rozkręca, trochę szkoda że na nim poprzestali .

Marek84

Haha również podchodziłem do tego serialu i nie przetrwałem pierwszego odcinka. Scenografię chyba robił jakiś początkujący photoshopowiec.

ocenił(a) serial na 1
Marek84

Ano tragedia bynajmniej nie grecka xD Też nie przetrwałam nawet całego pierwszego odcinka xp
Podłe aktorstwo, wizualna bieda, absurdalne sceny, koszmarne dialogi, no masakra, nawet nie ma tu czego bronić xp

ocenił(a) serial na 5
Marek84

A ja myślę, że pomysł ciekawy, tylko źle przedstawione. Przetrwałam więcej niż 1 odcinek :D

ocenił(a) serial na 1
Marek84

Mi się udało przynajmniej wytrzymać na cały jeden odcinek tejże produkcji sygnowanej marką SyFy.
Już nawet po pierwszych 2 minutach pierwszego odcinka można zobaczyć amatorkę w postaci słabych teł czy CGI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones