PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827727}

Ojciec chrzestny Harlemu

Godfather of Harlem
7,4 1 239
ocen
7,4 10 1 1239
Ojciec chrzestny Harlemu
powrót do forum serialu Ojciec chrzestny Harlemu

Głównie dlatego iż budowanie historii postaci, pokazywanie ich wyborów oraz tego że nie są to zero - jedynkowe osobistości bardzo dopełnia całą fabułę.

Dodatkowo świetna muzyka zarówno rap jak i jazz.

Świetna rola Foresta Whitakera w roli Bumpiego – Rewelacja !

Giancarlo Esposito jako dwulicowy pastor – polityk – SUPER !

Najbardziej wkurzała mnie rola córki Bumpiego – tej prawdziwej czyli siostry miłosierdzia. No nie pasuje mi ta aktorka … pyzowata sztywniara.

Dobre są bardzo treściwe przypominajki przed każdym odcinkiem nie tylko opisujące w skrócie co było w poprzednim odcinku ale często przypominające cały wątek który dobrze by znać do każdego odcinka.

Fajny występ gościnny Whoopi Goldberg (S02E07) oraz poboczna rola prawnika FBI – znam z twarzy ale nie znam nazwiska aktora.

Mimo iż jestem wyczulony na propagandowe promowanie krzywdy czarnych poprzez ideologię BLM, usprawiedliwiającą kradzieże i przemoc czarnych, to nie odebrałem tego serialu jako ukazanie jedynie słusznej krzywdy białych na czarnych. Nie – ten serial pokazuje sporo odcieni szarości w tym konflikcie rasowym po obu stronach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones