PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 969
ocen
6,9 10 1 15969
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

i wymyślić coś nowego w czym dalej główną rolę odrywaliby Kruszon, Aldona, Grand i Kondeja. A tak wprowadzono beznadziejnych nowych bohaterów i śmieszne wyjaśnienie wydawałoby się zakończonej pierwszej serii. A o tym 14 dodatkowym odcinku to szkoda się wypowiadać.

kuszczak

Zgadzam sie!!!Prztnudzal ten serial spodziewalem sie czegoś lepszego

arczi298

no te postacie Ali i Kosmy to o kant dupy potłuc :/ ale taki Kanibal, Mond czy tez Doenitz nawet mi sie podobali.

ocenił(a) serial na 9
Danonek

Mond z nowych postaci był zdecydowanie najlepszy. Podobał mi się też ten lobbysta - zwłaszcza na spotkaniu z Kalińskim - btw. zauważyliście jak często tamta strona posługuje się słowem "frajer"?

ocenił(a) serial na 4
Michael_1610

Ten cham, wiem wiem:) Niech tych wszystkich lobbystów, SBeków szlag trafi wreszcie:) Nie fascynuje mnie zło, ale czarne charaktery w tym serialu ( a raczej aktorzy w nie wcieleni ) biją o głowę niektórych "aniołków" z policji... Chabior, Lucas, Małaszyński, Lubos, Pszoniak w przeciwieństwie do Cynke, Perchucia, Maćkowiaka... kto jest ciekawszy w tej opowieści? odpowiedzcie sobie na to pytanie sami>>>

jonaszmiauczynski

najciekawsza postacia moim zdaniem jest Matejewski czyli Pan Kozłowski :) nadaje sie w 100% do tej postaci.

ocenił(a) serial na 9
Danonek

- Powtarzam, żadnych kontaktów z dawnymi znajomymi
- Powtórzyłeś, chcesz coś jeszcze powtórzyć Misiaczku?
- Masz tu dokumenty i karty
- Mam nazywać się ...?
- Tak właśnie masz się nazywać, masz z tym jakiś problem?
- Żadnych problemów.
- Trzymaj się Kubusiu!
- Czołem Misiaczku!

Czy jakoś tak :) Świetna scena z udziałem Monda i Matejewskiego.

ocenił(a) serial na 1
kuszczak

beznadzieja. A najgorsza jest TVP 2 ponieważ dziś o 20.10 miał być odlotowy serial Dr House a tu patrze te "ciołki" i do tego dwa odcinki jeden po drugim. Nie będę sie tu brzydko wyrażał. :(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones