PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Obejrzałam w piątek pierwszy odcinek "Odwróconych" i teraz nie wiem czy oglądać drugi bo 24 stycznia chce iść do kina na "Świadka koronnego". Troche mi się to już pomieszało:P nie wiem czy jak będę oglądać FILM to będę wiedziała co będzie się działo dalej:/ przez ten serial nie wiem czy w ogóle iść na do kina:P może trochę zagmatwałam ale chyba rozumiecie o co mi chodzi...

KaJuSiA_

Będziesz wiedział przynajmniej to co się stanie z Małgosią.

KaJuSiA_

Skoro w pierwszym odcinku pokazali większość wydarzeń z retrospekcji Świadka Koronnego to po co chcesz iść na to do kina ? Stracisz tylko czas i pieniądze bo niczym Cię ten film nie zaskoczy a z serialu dowiesz się o wiele więcej.

Abruzzi

Abruzzi właśnie chodziło mi o to że nie wiedziałam czy opłaca mi się iść ale skoro mówicie, że nie, to muszę się zastanowić, thx

użytkownik usunięty
KaJuSiA_

nie chodz no co ty ja se świadka koronnego oglądne jak się skończy cały sezon odwróconych prawie jak się skończy serial odwróceni to świadek koronny wyjdzie na dvd

ocenił(a) serial na 8

A po co kupować go na DVD, skoro można zobaczyć go za darmo w necie na www.swiadekkoronny.pl ;)

użytkownik usunięty
Mathisek

nie kupywać tylko wypożyczyć z wypożyczalni

ocenił(a) serial na 8

Aha, no chyba że tak ;)

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones