PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 490
ocen
7,9 10 1 47490
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

lecz na pewno nie jest to żadna rewelacja. Dużo scen ze "Świadka koronnego" ale się tego spodziewałam więc dla mnie nie jest to minusem :P dobry klimat i obsada, ogólnie serial trochę lepszy od "Świadka..." daję 7,5/10 :P

silence_is_the_enemy

też tak uważam ;]
no i muzyka dobra

anjali__

właśnie zapomniałam o muzyce :P ,która też jest plusem tego serialu :)

anjali__

muzyka jest wspaniala ! szczegolnie podoba mi sie ta muzyczka z konca ( z tego " w nastepnym odcinku) - no poprostu super :P

silence_is_the_enemy

Według mnie bardzo dobry serial,gra aktorska na bardzo dobrym poziomie,a Więckiewicz jest rewelacyjny!!!takze myśle,ze ten serial odniesie sukces...klimatyczny...

wembley

moim zdaniem, to jak na Polske, to naprawde dobry serial :) no i w oncu jest to pierwszy serial w HD ( High Definition) wysokiej rozdzielczosci ;D no gratuluje TVn-owi :P

ocenił(a) serial na 9
swiechuu

Ja jestem w miłym szoku. Już myślałem że w Polsce nie da się zrobić dobrego serialu a tu miłe zaskoczenie. Sceptycznie podchodziłem do niego, ale po pierwszym odcinku jestem pod wrażeniem. Wreszcie mamy serial, który można nawet eksportować zagranicę. Do tego jak na ITI przystało jest wspaniały dźwięk. Oglądam to na kinie domowym 5.1 i jest bardzo dobrze.
Muza też jest dobra.
Ogólnie 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones