PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Ile będzie odcinków??

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś może?? mam nadzieje, że nie za dużo.

piepior

13 odcinków.
Nie wiem jak w innych gazetach, ale w To & Owo jest napisane ile odcinków

ocenił(a) serial na 10
ogrod87

Może i pisze w gazetach :P Tylko w tym problem, że ich nie czytam z braku czasu.

piepior

Ja się zastanawiam czy tvn nie wpadnie na pomysł zrobienia więcej niż jedna seria gdyż na oficjalnej stronie serialu w odcinkach pisze "seria 1 odcinek
2" mam nadzieje, że to niczemu nie wróży.

rafi_4

mam nadzieję, że będzie tylko jedna 13-sto odcinkowa seria. obawiam się jednak, że tvn może zrobić podobną rzecz do oficera tzn po zakończeniu pierwszej serii nakręcić drugą dużo gorszą. takie działanie byłoby niekorzystne. moim zdaniem jedna seria wystarczy i wolałabym żeby tvn nie popsuł tego dobrego serialu jakim są odwróceni poprzez ciągłe wydłużanie akcji. tak więc liczę na to że po 13-stu odcinkach emisja odwróconych skończy się a ja zapamiętam ten serial jak z najlepszej strony :)

silence_is_the_enemy

Z założenia serial jest oparty na wydarzeniach autentycznych, a Blacha zostanie świadkiem koronnym na pewno do końca tej serii, a po tym nie bardzo mają co kontynuować. Serial nie jest najgorszy, ale wolałbym, żeby zaczął on opowiadać historie pruszkowa od początku jego istnienia, opowiadać o tym jak zaczynali swoją działalność, a wtedy rzeczywiście można byłoby zrobić kilka serii, a jeśli by to dobrze zrobili, to serial mógłby odnieść duży sukces.

ocenił(a) serial na 10
piepior

na filmweb tez podali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones