PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 411
ocen
7,9 10 1 47411
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

....

ocenił(a) serial na 10

Scena z aresztowaniem i hiszpańską muza jest genialna :D Całość 10//10.Najlepszy polski serial w historii !!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Pysio674

zgadzam sie żaden polski serial nie wciągnął mnie tak jak ten 10/10

ocenił(a) serial na 7
goro84

pobudka... bo chyba się zesraliście :D
Glina > Pitbull (serial nie filmy) > i teraz dopiero Odwróceni, którzy są fajni i dobrze się ogląda, ale trochę bardzo odstają od w/w dwójki.

ocenił(a) serial na 9
Pysio674

Serial świetny, od początku do końca trzyma w napięciu, do tego ta gra aktorska wyśmienita.

Pysio674

A widziałeś może "Ekstradycję"? "Zaginioną"? "Pitbulla"? "Glinę"? Nie wspomnę już o kilku PRL-owskich perełkach.

ocenił(a) serial na 10
ContinentalOp

Nie widziałem :)

ContinentalOp

Dokładnie, te seriale które wymieniłeś to perełki w polskiej kinematografii. Są moimi ulubionymi, które mógłbym oglądać na okrągło. 10/10

ocenił(a) serial na 10
Pysio674

Serial świetny, niesamowicie klimatyczny.

Pysio674

Bardzo dlugo nie moglem sie przekonac do obejrzenia tego serialu. Stalo sie to za sprawa filmu "Swiadek koronny", ktory skutecznie mnie zniechecil. Teraz, po obejrzeniu calosci, przyznac musze, ze jest to jedna z lepszych produkcji, ktora powstala na przelomie ostatnich 10 lat. Z czystym sumieniem polecic moge kazdemu. Co sie tyczy wersji kinowej, to radze unikac szerokim lukiem...

ocenił(a) serial na 10
Pysio674

Racja! Jest to najlepszy Serial przez duże S. Genialni aktorzy, wspaniała fabuła muzyka nic dodać nic ująć. Polecam! Aczkolwiek film Świadek koronny nie robi takiego wrażenia.
A co do muzyki hiszpańskiej w chwili aresztowania (odcinek 7) jest to jedna z lepszych scen w serialu ;]

Dlaczego takich świetnych produkcji polskich jest tak mało?! Czy lepiej jest kręcić mnóstwo głupich, żenujących komedyjek rom.?

ocenił(a) serial na 10
tomo111

Masz racje.Mam wrażenie , że poczekamy następne pare , długich lat na coś , co będzie się równać z Odwróconymi...

Pysio674

popieram, ten serial jest nieziemsko wy-je-ba-ny!!! TVN ma u mnie plusa za zainteresowanie historią polskiej mafii, zwłaszcza Pruszkowa i Wołomina, "Alfabet Mafii" oglądałem z zainteresowaniem, "Odwróceni" to fabularyzowane pokłosie tamtej produkcji.
Doskonałe role Żmijewskiego oraz Więckiewicza, na plus także kreacje Mnicha, Kowala i Ryśka, zawiódł mnie ś.p Maciej Kozłowski jako Szybki vel Pershing, ten aktor potrafił wczesniej grać ciemnych typków , tutaj jak dla mnie zawiódł na całej linii.

Pysio674

Dobra scena z podkładem muzycznym stylizowanym na muzykę arabska to ta jak Mnich modli się w Grobie Chrystusa w Jerozolimie a w tym czasie na Blachę organizowany jest zamach. Znakomite!!!

ocenił(a) serial na 10
KWallander_2

Miesiąc temu również obejrzałem ''Alfabet Mafii'' , ponieważ byłem ciekawy , jak to było na prawde.

ocenił(a) serial na 10
KWallander_2

Gdy Mnich modli się przy Grobie Chrystusa, Beria robi tę masakrę w barze i zabija syna Ptaska.

ocenił(a) serial na 9
gimlord123

jedna scena i druga była, tylko jak strzela do Blachy, to jest w filmowa scena, a makra Berii jest w serialu.

Pysio674

no właśnie szukam w necie tego kawałka który leciał przy aresztowaniu skalpela szybkiego mnicha ryśka i kowala z siodmego odcinka i za CHINY ludowe nie mogę znaleźć !!! POMOCY

ocenił(a) serial na 5
Pysio674

Najlepszy w Polskiej historii ???? Nie chce widzieć twojej reakcji po obejrzeniu "Ślepnąc od świateł" czy "pitbull"

ocenił(a) serial na 10
dominiczek828

Widziałem oba i bardziej mi się podobają Odwróceni

ocenił(a) serial na 10
dominiczek828

Pitbull serial z Dorocińskim w główbej roli - zgodzę się. Natomiast Ślepnąc od Świateł yo jakaś kaszana. Nie dorasta Odwróconym do pięt.

ocenił(a) serial na 10
Pysio674

Też uważam że to najlepszy polski serial historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones