Obi-Wan Kenobi (2022)
2022 Obi-Wan Kenobi 2022, Odcinek 1
Odcinek Obi-Wan Kenobi (2022)

Część I

Part I 52m
6,6 2 079
ocen
6,6 10 1 2079
Obi Wan Kenobi
powrót do forum 1 odcinka

przykro patrzeć

ocenił(a) serial na 2

Szkoda że tak infantylnie, naprawdę 3 łowców nie może miedzy drzewami złapać 10 latki? bardzo niski poziom. kolejne rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 5
belsal

Straszny kupsztol!

ocenił(a) serial na 5
belsal

Straszny kupsztol!

ocenił(a) serial na 5
belsal

zerknij na moją recenzję , chyba odbieramy na tych samych falach :D hahahaha

ocenił(a) serial na 5
belsal

Czekałam tylko, aż któryś poślizgnie się jeszcze na skórce od banana...

ocenił(a) serial na 5
Kiki_Kot

I złamie kręgosłup

ocenił(a) serial na 5
belsal

To też, ja jednak ubolewam nad tym, że główny aktor nie czuję w ogóle klimatu Jedi, Liam, Yoda i aktor grający Luca. Reszta a szczególnie Samuel L. to porażka. Ten serial to kompilacja patetycznych scen bez krzty humoru. Leia i droidy trzymają poziom.

ocenił(a) serial na 3
belsal

Już po tej scenie odechciało mi się oglądać. Po scenie z Vaderem chyba w 3 odcinku kiedy mógł zabić Bena wielką przeszkodą dla niego i szturmowców był ogień, którego nie mogli obejść (raptem może 10m w prawo i w lewo) twierdząc nie mogę się przedrzeć. Już nie wspomnę o tym rozglądaniu się skąd nastąpił strzał kiedy w takich ciemnościach widać niebieski laser. Nagromadzenie takich debilizmów i nie tylko spowodowało że odpuściłem sobie dalsze oglądanie. Mandalorian ma swojego dzidzi Yodę, a Obi dzidzi Leię..... Bieda lokacyjna i wymyślanie na siłę jakiejś scenografii. Płakać mi się chciało jak widziałem te obrazki z Manzupo gdzie jakieś 3 postacie pakują jakieś skrzynki na środku niczego i pewnie zawiozą to też gdzieś do niczego. Słaby scenariusz słabe postacie słabe wykonanie. Chciałem jakoś wrócić do GW ale pozostanę przy starych filmach. Szkoda że się skusiłem na Disney+ ale może dzieciaki zobaczą jakieś bajki przynajmniej.

ocenił(a) serial na 7
belsal

Zgadzam się, mogli chociaż przyśpieszyć klatki aby latała jak Charlie Chaplin to bym bardziej uwierzył, że jest zwinna by uciec. Bardzo naiwne. Po co to. Serial uratował Obi-One-Macgregor

ocenił(a) serial na 8
belsal

Wdać że ci łowcy byli z rasy Faleen, czyli bardziej nadawali się na bossów półświatka niż na łowców.

ocenił(a) serial na 5
belsal

Nie wierzyłem w to, co widzę.

użytkownik usunięty
belsal

i dlatego ma 80 na rottentomatoes xddd

ocenił(a) serial na 2
belsal

Cały serial wygląda jak zrzynka gier "Upadły Zakon" i "Ocalały".
Serial ma identyczny początek, tyle że w zmienionej kolejności (najpierw przybycie inkwizytorów, a dopiero później pokazanie codziennego życia ukrywającego się Jedi), zaś sam protagonista ma problemy z Mocą przez traumę wydarzeń z Czystki, którą uaktywnia poprzez ratunek przed śmiertelnym upadkiem. Na dodatek serial skopiował sekwencje dłuższego nacierania mieczem świetlnym na gardę przeciwnika oraz organizacja chroniąca osoby wrażliwe na Moc nazywana jest "Ścieżką" (aluzja do "Ukrytej Ścieżki").
Sama Trzecia Siostra wygląda jak żałosna imitacja Trilli Suduri, czyli Drugiej Siostry. Dlaczego podróżuje typem statku, jakim leciała Dziewiąta Siostra? (ona mogła się swobodnie zmieścić do TIE Inceptora)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones