PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680482}

I Can Hear Your Voice

No-eui mok-so-ri-ga deul-ryo
8,0 1 206
ocen
8,0 10 1 1206
No eui mok so ri ga deul ryo
powrót do forum serialu No-eui mok-so-ri-ga deul-ryo

Muzyka,pomocy :)

ocenił(a) serial na 9

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :(
Wiem, że nie ma tego utworu na oficjalnej płycie,co zresztą jest bardzo dziwne, bo ten motyw był
wykorzystywany w dramie kilkanaście razy :/
Wykorzystując znajomość jedynie języka angielskiego - szukałam na wielu stronach i nie znalazłam,
stąd moja mała prośba - może zna ktoś wykonawcę tej muzyki : https://www.youtube.com/watch?
v=sX8pBHJ2Uxc&list=FLa_5t4kAS6Sw9TI0UX-B0xQ&index=6
albo dysponuje tym utworem w wersji oryginalnej ? Bo tutaj jest niestety tylko ścieżka z serialu, na
której w tle słychać usuwane dialogi :/

anetka71

Ja też ciągle szukam, znalazłaś już może? Z tego co się orientuję, wyszło specjalne wydanie OST na 2 DVD ale tylko w Korei i do tego bardzo drogie :( Na drugim DVD jest muzyka nagrywana przez orkiestrę i znajduję się też "Verdict". Jednak nigdzie nie mogę znaleźć wstawek z tego wydania w internecie.

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Mroz

Nie znalazłam, ale fajnie, że mi przypomniałeś. Chodzę na korepetycje z języka koreańskiego, za tydzień będę miała kolejne spotkanie - zapytam mojej korepetytorki. Śmiga biegle po koreańsku, niech mi pomoże ;)

anetka71

Fajnie, może w końcu coś się ruszy, bo sporo osób ma z tym kłopot. Ja pytałem Dayoung, koleżanki z Korei jednak nie może na to nigdzie trafić w dobrej wersji (a kupowanie całego OST w tej 2 płytowej wersji mija się z celem ponieważ wychodzi coś ok. 50 dolarów).

użytkownik usunięty
anetka71

Nie wiem czy to pocieszy was, czy też nie, ale na dotychczas wydanych płytach OST tej dramy (5 części - http://wiki.d-addicts.com/I_Hear_Your_Voice_OST) nie ma tego utworu, do którego dałaś linka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones