PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014992}

Niezwykła prawniczka Woo

Isanghan byeonhosa Uyeongu
8,2 2 539
ocen
8,2 10 1 2539
Niezwykła prawniczka Woo
powrót do forum serialu Niezwykła prawniczka Woo

Świetnie napisana postać! Od dłuższego czasu irytuje mnie to, że w dramach postacie są jednowymiarowe. Albo kogoś kochają, albo nienawidzą. Prawniczka Choi nie jest czarno-białą postawią. Nie jest bezkrytyczna wobec Young-Woo i potrafi powiedzieć co ją dotyka w ich relacji, ale jednocześnie zawsze ją wspiera i nie robi jej krzywdy za plecami, gdy ktoś inny chce zniszczyć reputacje Young-Woo. Bardzo "zdrowa" postać.

chomik7186

a gdzie jest serial po polsku?

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

na netflixie

sarcasticstate

a gdzieś gdzie znajdę ten serial za free by były tłumaczenie narratora?

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

zobacz na filman.cc, myślę, że tam będzie

sarcasticstate

właśnie tam tłumaczenie narratora nie ma tylko teksty które ludzie ze sobą rozmawiają

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

masz na myśli lektora?

sarcasticstate

w sensie są tylko napisy jak toczy się rozmowa tej prawniczki z kimś innym czy np w sądzie a jak ktoś mówie w tle to słyszę koreański i żadnego tłumaczenia

Weronka90

XDDDDDD. To są zwykłe napisy, ten serial nie ma lektora, o czym ty piszesz?

mati_lacny

Ja oglądałam z lektorem

Weronka90

Nie kompromituj się, ten serial nie ma oficjalnej wersji z lektorem. Co najwyżej oglądałaś z jakimś sztucznie wygenerowanym głosem z tłumacza Google, na jakiejś nielegalnej stronie. Żenujące.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Weronka90

XDDDDDD

Weronka90

Daj linka to odcinka, tam gdzie oglądałaś :D

ocenił(a) serial na 10
chomik7186

Myślę, że po prostu mimo wszytko ją lubi, chociaż nie może przejść obok niej nie krzywiąc się na jej dziwactwa. Zresztą jest profesjonalistką. Różnice charakterów i uprzedzenia muszą ustąpić dla dobra współpracy. Zawsze pomagała jej na studiach - sama przyznała. Ma dobre serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones