PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461942}
5,7 52
oceny
5,7 10 1 52
Niezły kanał
powrót do forum serialu Niezły kanał

Widząc kolejne reklamy proszku do prania czy mydła, w oczach pojawia mi się żądza mordu a ręce złowrogo ściskają pilota który z obawy o swe życie przełącza kanał. Myślałem, że tak będzie zawsze i, że reklamy w końcowej fazie planu min. wielkich firm produkujących środki czyszczące doprowadzą do degradacji ludzkiej cywilizacji ustępując miejsca np. różowym królikom... Moje obawy okazywały się przedwczesne po doskonałej serii reklam SIMPLUSA z kabaretem mumio. Teraz nadszedł czas na Niezły Kanał, wkroczył jako niepozorny filmik krótko metrażowy, ale teraz pokazał czym jest naprawdę.... zmiótł konkurencje i pokazał, iż reklamy nie muszą być durne i kretyńskie(przynajmniej w złym tego słowa znaczeniu). W swej kategorii 10/ 10.. Odzyskałem wiarę w dobre REKLAMY!

ocenił(a) serial na 1
Paratrooper

O gustach się nie dyskutuje, ale ja mam zupełnie inne odczucia na temat tych reklam. Dla mnie są po prosty złe. Nie czepiam się animacji, która jest całkiem niezła, ale dla mnie klimat tych spotów jest jakiś brzydki i odpychający. Poza tym miały być śmieszne, a wyszły raczej chwilami żenujące. Ale to tylko moje zdanie...

Coopa

z perspektywy ponad 3 lat, jedyne co przyszło mi do głowy w tym temacie(tempo i jakość myślenia odpowiednia dla fanów TAKICH rzeczy) to średnia naszych ocen dla Niezłego Kanału 1+10=11 11/2= 5.5

Oto dowód na to że statystyka to największe ścierwo nauki, w którym dwa skrajne punkty widzenia dają w wyniku pospolitość. Nie chciałeś, ale w duecie ze mną, oceniliśmy ten serial na 5.5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones