PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 932
oceny
7,8 10 1 7932
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

kutwa, ja już zasranym studentem jestem, ale gumball jest na tyle kreatywną i śmieszną kreskówką, że ciągle skacząc po kanałach mijam CN i zatrzymuje się gdy leci gumball ;0

jedno tylko mnie wkurza w tej kreskówce - że już wiele razy miałem zonka z powodu czyjejś płci. Najpierw myślałem że balon jest laską - bo ma rzęsy i wysoki głos. Potem że kwiat jest laską, w końcu jest kwiatkiem, kwiatek jest zdecydowanie bardziej kobiecy niż męski. Potem myślałem, że kaktus jest facetem, w końcu ostre kolce, brak rzęs itp. Na początku myślałem też że duszek jest facetem, no bo grzywa emo...

no a dzisiaj zonk miesiąca, bo okazało się, że ten wielki, spasiony gość od wuefu o niskim głosie też jest laską. No kurna, ile jeszcze można takich zonków przeżywać?

ja nie wiem, gumball ma być jakąś podprogową promocją genderyzmu? ;s

ocenił(a) serial na 10
MegaSzczota

Coś w tym jest. Początkowo Teri (kartka) miała być facetem. Widać to w pilocie pt: "gumball".

MegaSzczota

Hah, nie tylko Ty się dałeś tak oszukać :P
A to, że jesteś studentem, to co z tego? :D Dorośli oglądają nawet bajki dla dzieci i nikogo to zbytnio nie dziwi ^^

ocenił(a) serial na 7
MegaSzczota

"spasiony gość od wuefu o niskim głosie też jest laską"

W jakim to niby odcinku było? Jeśli chodzi ci o ten, w którym dyro chce wysadzić szkołę, to on jest facetem. :)

Jerychon

nie znam tytułów na pamięć ale nie w tym..

ocenił(a) serial na 7
MegaSzczota

No, to mnie zaciekawiłeś. Muszę poszukać.

Jerychon

To było w odcinku Trener (trzeci sezon). A w tym, o którym pisaliście, że dyrektor chciał wysadzić szkołę (odcinek Oszust), trener powiedział "Nie jestem facetem (po czym szybko dodał: "za którego mnie uważacie"), ale odcinek Trener był wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones