PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 929
ocen
7,8 10 1 7929
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Ciekawi mnie kiedy powstanie pierwszy odcinek specjalny, a na pewno temu serialowi przydałby się taki odcinek.
Piszcie sugestie i pomysły :D

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

Odcinek z dorosłości bohaterów. :D

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

Brzmi świetnie i sensownie, ale ja bym sugerował może wyjazd poza Elmore( nie okolice).

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

A może alternatywna rzeczywistość, w której Gumball jest dziewczyną, Nicole facetem itp. Oglądałbym. :D

BTW Może jak sugerujesz - podróż dookoła świata? Też mogłoby być dobre. ;)

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

alternatywna rzeczywistość to naprawdę dobry pomysł.

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

Ogólnie w odcinku, gdy Richard roznosił pizze, była scena, gdzie w samochodzie Gumball, Nicole itp. "się zmieniają", tam chyba była taka zamiana płci, jeśli się nie mylę.

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

Była, zgadza się, ale to było sekundowe więc i tak alternatywny świat (fabuła odcinka) byłby dobry.Mówiąc już o alternatywnych światach to odcinek odliczanie też nawiązuje do alternatywnych światów.

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

A może jakiś crossover? To byłoby ciekawe... ;)

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

A masz pomysł z kim/z czym by się spotkali?

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

My dream: Fineasz i Ferb. Ale to niemożliwe. :D

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

Zgadza się, nie możliwe, ale sądząc po charakterach, to ich spotkanie byłoby możliwe.A jeśli chodzi o realne spotkania i "nie sztywne"(postacie miałyby co robić) to chyba zostaje tylko pora na przygodę ( stety, bądź niestety ).

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

Niestety, bo Adventure Time IMO ssie. :(

ocenił(a) serial na 10
Jerychon

Wiem, dlatego napisałem niestety. :)

ocenił(a) serial na 7
adam05051_filmweb

A może.......powrót Zaka?
Zack przejmuje władze nad Gumballem i tym razem celem Zaka jest.....opanowanie świata? :D

ocenił(a) serial na 9
Sobowtor220

Podobno crossover jest planowany, lecz nie wiadomo z jaką kreskówką ;)

TheMangle17

Zgadza się, będzie i crossover i film na podstawie serialu. Zapowiedziano też 6 sezon :-)

ocenił(a) serial na 9
NewJoker

Ja bym chciała odcinek gdzie jest przedstawione dzieciństwo niektórych postaci. W prawdzie w odcinku ,,Początki" poza Małym Gumballem i małym Darwinem byli też Sussie, Leslie, Banana Joe i Terry, ale taki odcinek byłby ok.

TheMangle17

Na razie nic nie wiadomo o takim odcinku, ale za to będzie epizod The Choices, w którym pokażą przeszłość Nicole (jak poznała Richarda itd.).

ocenił(a) serial na 9
NewJoker

Wiem, po prostu taki pomysł mi przyszedł do głowy (tym bardziej że akurat tego samego dnia oglądałam obie części ,, Początki").
W prawdzie coś na temat przeszłości Nicole było w odcinku ,, Furia", Ale tam było tylko jak uczyła się z Yuki, więc taki odcinek z jej przeszłością byłby dla Mnie mile widziany (tym bardziej, że Nicole to jedna z moich ulubionych postaci).

TheMangle17

Tym razem Nicole będzie się zastanawiać czy dobrze zrobiła wychodząc za Richarda i jak by wyglądało jej życie gdyby postąpiła inaczej. Czyli taki naprawdę poważny odcinek.
Liczę na to, że w końcu pokażą jej rodziców.

P.S. Też ją uwielbiam. To moja druga ulubiona postać po Gumballu. Ma świetny, realistyczny charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones