PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 929
ocen
7,8 10 1 7929
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Szkoda, że nie widzieiście mojej twarzy, gdy to usłyszałam rano na Cartoon Network. Uwielbiam takie samczki dla dojrzalszej publiczności, ale to jest naprawdę niezwykłe ahahah XD. Gratulacje dla twórców za pomysłowość. Co o tym sądzicie?
https://www.youtube.com/watch?v=KGO8sJwcAa4

Maggery

Dla mnie jest to najlepsza kreskówka w historii, ale nawet jeśli ktoś inny tak nie uważa, to po prostu nie może nie przyznać, że obiektywnie żaden inny serial animowany nie ma takiej ilości genialnych nawiązań do popkultury. Było już prawie wszystko, łącznie z tak bieżącymi tematami jak Trump, Ice Bucket Challenge czy imigranci.
A ta scenka naprawdę ryje banię xD

P.S. Ciekawe czy ludzie będą bardzo oburzeni jak pokażą w jednym z przyszłych odcinków, że Nicole wzięła szybciutko ślub z Richardem, bo dowiedziała się, że jest w ciąży ;-)

ocenił(a) serial na 7
NewJoker

Obejrzałem ten moment na yt. Hm, nie spodziewałem się tego. :P

Jeśli chodzi o nawiązania, moje ulubione to to do "Tego" oraz "sherlockowe myślenie".

Jerychon

Jeszcze jak dadzą nawiązanie do Walking Dead to po prostu będę wniebowzięty.

ocenił(a) serial na 7
NewJoker

A jakby dali nawiązanie do Wiedźmina...
Eh, marzenia. :D

Jerychon

Albo do Gry o tron :D to by była niespodzianka! Darvin byłby alternatywną wersją Jona Snowa XD.

Maggery

W tej kreskówce to jest nawet możliwe. Zwłaszcza, że Ben lubi gry komputerowe. Nie wiem tylko jak z Grą o Tron ;-)

ocenił(a) serial na 7
Maggery

Czekaj, już to widzę. Gumball i Anais o czymś dyskutują i wcina się Darwin, który nic o temacie nie wie. A wtedy Gumball odwraca się do niego i z kamienną twarzą mówi "You know nothing, Darwin". :P

Jerychon

Albo mogliby dać "Hold the door" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones