PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 890
ocen
7,8 10 1 7890
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Pierwszy sezon jest po prostu dla dzieci. Może w wielu jego odcinkach jest przesłanie, a Gumball to urocza niezdara, ale te odcinki są mniej zabawne i atrakcyjne dla dorosłego odbiorcy niż reszta serialu. Jednak im nowszy sezon, tym więcej humoru i nawiązań do popkultury. To coś innego niż seriale, które się zapowiadały na hity i po osiągnięciu szczytowej popularności tracą na jakości. Po prostu podobają mi się takie smaczki jak otchłań, w której pojawiają się błędy świata, w tym błędy samych twórców serialu, a także odcinek opierający się na podróbce pt. Miracle Star, krótkie momenty live action, memy albo krytyka funkcjonowania współczesnego świata. Wiele rzeczy sparodiowano, ale podejrzewam, że jeszcze nie wszystko, a szkoda, że serial się zakończył, bo to jednak było to coś. Coś genialnego. Za to słyszałem, że ma być jeszcze spinoff i nie mogę się doczekać jego polskiej premiery!

PanDrabiniasty

Odcinek "Rewolta", zupełnie jak bym widział dzisiejszych zielonych aktywistów, promotorów weganizmu i paru innych "empatycznych" ruchów. XD

ocenił(a) serial na 9
PanDrabiniasty

A jeśli to prawda, że wznawiają ten serial, to chciałbym zobaczyć dziadków Banana. Jak będą mieli brązową skórkę, nie będę zawiedziony B)

ocenił(a) serial na 10
PanDrabiniasty

DOKŁADNIE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones