PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 929
ocen
7,8 10 1 7929
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Zacznijmy od tego że ojciec głównego bohatera to jakiś idiota.Serial nie pokazuje nic interesującego i wcale nie bawi.Uczniowie jacy są w tej szkole cóż jeżeli można to nazwać szkołą są jeszcze głupsi niż zwykle.Kobieca postać małpy jest według mnie nie potrzebną postacią w tym serialu.Według mnie ten serial nie zasługuje na inną ocenę niż 1/10

roman876

W kwestii tej kreskówki się z tobą zgadzam.

ocenił(a) serial na 9
roman876

Myślę że oglądałeś tą kreskówkę ze złym nastawieniem. (to kreskówka a nie serial)
Panna Simian jest postacią drugo planową. Obejrzyj odcinek "zakład" w którym docina pielęgniarce.
Lubie tą bajkę a najbardziej odc "Gra" ogarnij ten odcinki to pogadamy.

ocenił(a) serial na 3
raftab12374

A co tu ogarniać.Nie przemawia do mnie charakter ojca Gumballa albo tym bardziej beznadziejnie nieśmieszne teksty.Niektóre odcinki też są jakieś dziwne Np odcinek Zack.Obejrzałem kreskówkę z nadzieją że mnie czymś zaskoczy a tu się myliłem co do odcinka napisanego przez ciebie ,,zakład" nie robił wrażenia.

ocenił(a) serial na 9
roman876

Wydaje mi się że wolisz prostszy humor niż taki ''wyrafinowany''. To pewnie stoi ci na drodze do polubienia tej kreskówki.
W jednym z odcinków było pośrednie nawiązanie skąd się wziął taki charakter Richarda.

ocenił(a) serial na 3
raftab12374

To jaki jest humor w serialu{ czy kreskówce} nie ma dla mnie znaczenia.Ja po prostu spodziewałem się czegoś zabawnego a zarazem trochę poważnego.Jak mówiłem postacie są nie ciekawe,Dubbing średni,teksty nieudane oraz nieśmieszne no i połączyli kreskówkę z jakimś 3D,czymś familijnym.

ocenił(a) serial na 9
roman876

https://www.youtube.com/watch?v=2S1jXGhTBMA

użytkownik usunięty
roman876

Zgadzam się.Ten serial to jeden z największych serialowych syfów.

ocenił(a) serial na 10

Największy serialowy syf to "Adventure time"- "Pora na przygodę"

ty też ssij pałe

roman876

Pewnie oceniałeś te bajki z nastawieniem ze to najgorsze kreskówki. Ja też tak zrobiłem kiedyś i krytykowałem taką jedną kreskówkę, a kiedy zobaczyłem inny odcinek, od razu zmieniłem zdanie i zacząłem ją oglądać z dobrym nastawieniem, pozostało tak do dziś że ją lubię. Wystarczy dać szanse.

ocenił(a) serial na 3
kubcia00

Obejrzałem cały pierwszy i połowę drugiego sezonu.Miałem nadzieje że serial nie będzie zły,myliłem się.W każdym odcinku jest prawie to samo i już chciałem skończyć na całym pierwszym sezonie,ale postanowiłem że obejrzę kilka odcinków 2 sezonu i żałuje że to zrobiłem.Drugi sezon jest jeszcze gorszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 3
kubcia00

Nie miałem złego nastawienia do kreskówki.Zobaczyłem reklamę,byłem zainteresowany,obejrzałem i się zawiodłem to tyle.Widziałem gorsze kreskówki np Sanjay i Craig czy Fanboy i Chum Chum może kreskówka{ dla mnie to serial} nie jest aż tak zła jak te poniższe tytuły no ,ale dobra nie jest.

ocenił(a) serial na 9
roman876

Polecam Ci obejrzeć sezony od 3-6. Dwa pierwsze sezony owszem były odmóżdzające. Lecz od 3 do 6 sezonu było coraz lepiej.

ocenił(a) serial na 8
roman876

Dystans do siebie i innych - tego Ci trzeba :)

użytkownik usunięty
RazzleMan88

Wszystkie odcinki to to samo. Dla mnie nie warto marnować czasu na coś takiego. A oglądałem całkiem sporo odcinków.

ocenił(a) serial na 8

Każdy ma swój gust, jeśli taki jest twój, ludzie (w tym ja) powinni uszanować :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
roman876

Ten serial (nie kreskówka, bo ten serial jest wykonany inną technologią) parodiuje wiele rzeczy, i to jest w niej najleprze.Jest to jedna z najleprzych bajek (wraz ze zwyczajnym serialem) na CN.

ocenił(a) serial na 3
adam05051_filmweb

Jak kto woli

ocenił(a) serial na 10
roman876

dla mnie to najlepsza bajka na CN. kiedyś byłem nastawiony tak jak ty do tej bajki. Przyszedł do mnie kolega i chciał oglądać CN. włączyłem i akurat leciał niesamowity świat Gumballa. Obejrzałem z nim odc Małpa i prawie nie wytrzymałem ze śmiechu. Na prawdę zachęcam cię do oglądania. moi koledzy są tego zdania co ja. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
wojtes_filmweb

Kiedyś miałem złe nastawienie do całego CN po mojej długiej przerwie w oglądaniu tego kanału( bo po moim powrocie nie było nic co było przed przerwą).Ale nie skreśliłem żadnej bajki i zacząłem je oglądać, oczywiście nie byłem bardzo pozytywnie nastawiony.Naprawdę jechałem po każdej bajce, ale wciąż miałem nadzieję, że jakaś bajka nadaje się do oglądania.I oczywiście znalazły się dwie, czyli Zwyczajny serial i Niesamowity świat gumballa (ewentualnie jeszcze adventure time, ale i tak ta bajka nie dorównuje Gumballowi i RS).Liczy się to, żeby chcieć zobaczyć pozytywy w tej bajce.Najleprze w niej jest chyba to, że parodiuje życie codzienne, i to co nas otacza.

ocenił(a) serial na 3
wojtes_filmweb

Wiesz może tego nie lubię ponieważ dla mnie serial w którym występują różowe króliczki i niebieskie kotki są po prostu dziecinne.Zwykła bajka dla dzieci

ocenił(a) serial na 7
roman876

Sam kiedyś uważałem tą kreskówkę za dobrą z biegiem czasu momentami zaczęła mnie irytować im więcej sezonów tym gorzej jeżeli miałbym teraz oceniać dałbym 4/10 a tak to daję 5/10 taki typowy średniak tak do obejrzenia i zapomnienia.
A jeżeli chodzi o postacie to się zgodzę co do Pani Simmian nauczycielki jako małpy też mnie strasznie irytuje i jak dla mnie mogło by jej nie być i samego Richarda ojca Gumballa który momentami zachowuje się jak jakiś kretyn jedynie gdzie mógł ujść to w 1 sezonie.
Ogólnie co do wszystkiego to się zgadzam może jakbyś był jeszcze młody może by ci spodobało tak jak mi, a teraz patrzeć jak to dalej krecą podobno ma być koniec Gumballa to dobrze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones