PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 910
ocen
7,8 10 1 7910
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Właśnie zakończyłem oglądanie. Po zaznaczeniu wszystkich odcinków jako obejrzane w podsumowaniu wyświetla mi się, że obejrzałem 240 z 241 odcinków. Sprawdziłem dokładnie i w każdym sezonie mam zaznaczoną opcję "obejrzałem wszystkie odcinki". Gdzie się podział zagubiony odcinek którego nie mogę dodać do obejrzanych?

dxXGraalXxb

A ten odcinek, w ogle istnieje? Myślałem, że to tylko podpucha twórców serialu.

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

Mówisz o zaginionym odcinku pt. Rozpacz? Była o nim wzmianka w którymś epizodzie z szortami (chyba W Sieci).

PanDrabiniasty

Nie wiem czy chodzi o ten odcinek. Na filmwebie jest coś w rodzaju podsumowania serialu i wyświetla się tam ile jest obejrzanych odcinków. Zaznaczyłem wszystkie w każdym sezonie i wyświetla mi się tam 240 z 241. Nie ma jednak żadnego innego odcinka który mógłbym zaznaczyć jako obejrzane i upewniłem się 5 razy, że w każdym sezonie mam zaznaczone wszystko. Mimo to jest jeden brakujący odcinek. Podejrzewam że to może być jakiś błąd strony i że czegoś nie dodali albo coś w ten deseń.

HotChocolate90

Nie mam pojęcia. Pytałem raczej o to, czemu mam zaznaczone wszystkie sezony jako obejrzane, a mimo to wyświetla mi się na filmwebie 240 z 241. Wydaje mi się że to jakiś błąd filmwebu, bo nie ma żadnego odcinka więcej, który mógłbym zaznaczyć. Stąd moje zaciekawienie. :)

HotChocolate90

Nie mam pojęcia. Pytałem raczej o to, czemu mam zaznaczone wszystkie sezony jako obejrzane, a mimo to wyświetla mi się na filmwebie 240 z 241. Wydaje mi się że to jakiś błąd filmwebu, bo nie ma żadnego odcinka więcej, który mógłbym zaznaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones