PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 933
oceny
7,8 10 1 7933
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Czy według was dobrze zrobili, że to ta kreskówka ma tak jakby ,,reprezentować" cartoona na ich
rocznicy? Bo według mnie mogliby z tej okazji puścić wszystkie stare hity jakie były emitowane na
tym kanale. Przypomnieli byśmy sobie co puszczali przez te 15 lat, i wróciłoby dzieciństwo : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Dobrze, że przynajmniej nie wybrali Ben 10.

ocenił(a) serial na 6

Pierwsza wersja Ben 10 była całkiem fajna, ale to dalsze szaleństwo i nowe kreskówki z nim związane to już przesada.

ocenił(a) serial na 7
natka17_1998

Właśnie, pierwszy Ben10 najlepszy

ocenił(a) serial na 6
luki877

Kreskówka była jako tako spoko, lubiłam ją jak byłam młodsza : ) Wkurza mnie trochę że ludzie mówią że jest w niej dużo przemocy i nie nadaje się dla dzieci. A Batman na przykład to przepraszam co ? Wszystkie starsze jego wersje były brutalne, leciały na CN i dzieciaki jakoś to oglądały. Więc jeśli przeżyły, to chyba nie jest to szkodliwe ; )
To taka moja opinia.

ocenił(a) serial na 7
natka17_1998

Ale jaka kreskówka? Ben10 czy Gumball?

ocenił(a) serial na 6
luki877

Ben 10 ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Ben 10 jest jak Gothic - do trzeciej części coraz lepszy, czwarta to taka mocna średniawka, chyba nawet gorsza od pierwszej, a piąta (wiem, że nie ma piątego Gothica, ale jest upadek Setariff) to już totalne nieporozumienie, dno, padaka i upadek serii.

ocenił(a) serial na 6

Nie oglądałam niestety Gothic, więc trudno mi powiedzieć. Mnie osobiście podobała się tylko pierwsza kreskówka z Ben 10. Generalnie nie przepadam za robieniem kolejnych wersji tego samego pomysłu (coś jak w przypadku nowych Atomówek).

użytkownik usunięty
natka17_1998

Fuzionek - na cześć paskudnego "Młodzi Tytani Akcja" nazwał to zjawisko "czynnikiem GO". Ciekawe, co oznacza prócz "iść/jechać" skrót "GO" - bo na pewno nie "akcja"! Może "Global Offensive"? Albo "Genialny Odmóżdżacz"? A może - za przeproszeniem - "Gówniana Odsłona"? Tak czy inaczej, najgorszą zmianą jest chyba głos Bestii - uwielbiany przeze mnie Leszek Zduń spisał się w tej roli idealnie, a Wit Apostolakis-Gluziński - wręcz przeciwnie.

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

GUMBALL NAJLEPSZY!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones