PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39185}

Niesamowite opowieści

Night Visions
8,0 235
ocen
8,0 10 1 235
Niesamowite opowieści
powrót do forum serialu Niesamowite opowieści

Długo szukałam tego serialu, bo jakoś bardzo zapadł mi w pamięć. (Spoiler) Wielkie wrażenie zrobiła na mnie historia, kiedy jeden z żołnierzy bardzo chciał się przedostać do świata zza przezroczystej ściany, gdzie byłą kobieta w której się zakochał, a kiedy mu się to udało, to został zjedzony przez nią i jej rodzinę albo z chłopakiem, przez którego sąsiad stracił ręce i później koń urodził się bez kopyt, a na końcu jego siostra. (koniec spoilera). Do tego świetny Henry Rollins, który nie miał żadnej charakteryzacji, a zapowiadał i komentował to wszystko lepiej niż w "Opowieściach z krypty". Tylko dziwi mnie, czemu ten serial cieszył się tak małą popularnością i ma tak mało komentarzy? Te historie były naprawdę świetne, mniej cukierkowate niż w "Czy boisz się ciemności?", zawsze z bardzo zaskakującymi zakończeniami i kiedyś podczas ich oglądania nawet się bałam, teraz nie wiem, jakby było. Gdyby puścili to jeszcze raz, to kupiłabym sobie specjalnie nagrywarkę ;).

kot_telewizor

to może powierz gdzie znalazłaś ten serial, chętnie bym go sobie ściągnął skądś ,bardzo lubiałem go oglądać , dosyć ciekawe historie i niespodziewane zakończenia.
ten odcinek ze statkiem i przemycaniem imigrantów w kontenerze tez jest fajny
pozdro:)

kot_telewizor

Wpadłam na ten serial zupełnie przypadkiem, szukając informacji o autorze pewnego opowiadania... No właśnie, pierwszy z odcinków, o których wspominasz, że zrobił na tobie wrażenie, jest wg opowiadania Boba Lemana "Okno". Właśnie to opowiadanie wywarło na mnie niesamowite wrażenie i tak po nitce do kłębka... Serialu nie widziałam, chociaż chciałabym.

ocenił(a) serial na 9
kot_telewizor

Gdzie to można zalukać ??

kot_telewizor

Gdzie można zobaczyć ten serial??????? Poszukuję, nigdzie nie mogę znaleźc, tylko na youtubie, bez lektora, czy chociazby bez napisów ;((((

gela1612

serial jest na kat kropka ph, ale nie orientuję się, czy napisy pl są w ogóle dostępne

ocenił(a) serial na 8
GrellRautha

Wiem, że moja odpowiedź jest błyskawiczna, ale dzięki za wymienienie tytułu opowiadania- nie miałam nawet pojęcia, że niektóre odcinki są ekranizacjami. Naprawdę było świetnie, szkoda że ten Leman nie jest w Polsce chyba zbyt popularny. Chociaż końcówkę zepsuło mi to, że ją znałam.
Natomiast jeśli chodzi o "Niesamowite opowieści" to nie ma polskich napisów, a już na pewno nigdzie nie dostaniemy wersji z lektorem. Jednak warto spróbować się chociaż spróbować słuchać, przynajmniej według mnie dialogi nie są bardzo skomplikowane i niezrozumiałe.

kot_telewizor

Szczęście, że wpierw przeczytałam opowiadanie. Było naprawdę "creepy" ;) Dlatego szukałam serialu.
Niestety, Leman jest w Polsce kompletnie nieznany. Udało mi się znaleźć tylko trzy jego opowiadania, wydrukowane gdzieś tam kiedyś. Jak dla mnie, "Czas robaka" jest nawet lepsze niż "Okno", trudniejsze jednak do ekranizacji.

ocenił(a) serial na 10
GrellRautha

Wie ktoś czy gdziekolwiek są chociaż angielskie napisy ?

ocenił(a) serial na 9
mrok55

Wiele odcinków jest na YT, napisów jako takich nie ma, chyba że wygenerowane automatycznie - w sumie nie są najgorsze, na pewno pomogą w lepszym zrozumieniu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones