PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834936}

Nierealne

The Nevers
6,5 2 184
oceny
6,5 10 1 2184
Nierealne
powrót do forum serialu Nierealne

Serial dostaje bęcki od recenzentów, nie jest promowany w mediach tylko dlatego, że SJW nie lubią Jossa Whedona. Żałosne.

desperados02345

Wcale nie czytałem recenzji, a przestałem oglądać po 3 odcinkach. Poza tym "promowanie" niekoniecznie dotyczy dobrych produktów. Moim zdaniem serial jest po prostu taki sobie.

bazant57

A to dziwne, bo wśród wielu seriali tego gatunku, ten akurat wyróżnia się nie tylko nowymi pomysłami, ale też realizacją, nie wspominając o dialogach. Byłem pewien, że to na podstawie książki.

ocenił(a) serial na 8
bazant57

Ja zaczęłam go oglądać dopiero od ostatniego odcinka, bo dopiero on ukazuje nam prawdziwy kontekst tej historii.

ocenił(a) serial na 5
desperados02345

Idealny przykład komentarza, który podciąga wnioski pod własną tezę. Whedon odszedł kilka miesięcy przed premierą, HBO wydało sporo na produkcję i adekwatne środki na marketing, na którym im zależy, bo mają w produkcji druga połowę pierwszego sezonu. Natomiast żadnej stacji i serialowi nie "należy się" reklama szeptana, jeśli serial jest po prostu średni. Momentami interesujący, porządnie wyprodukowany, ale przegadany, nudnawy (ile tu scen ludzi powolnie gadających ze sobą w dużych pokojach) i kreatywnym rozkroku od pierwszego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones