PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Guzek Piedad .

ocenił(a) serial na 7

Ten wątek mnie zdziwił ,nie spodziewałam się go i nie zauważyłam go nawet czytając co jakiś czas
spoilery.Piedad naprawdę będzie chora ? czy w jakiś sposób wpłynie to na telenowele , na decyzje
Luzmy co do wyjazdu itd ? Czy to tylko taka reklama ,żeby kobiety w Meksyku częściej się badały ?

pati1109

to nie wplynie na Luzme odnosnie jej wyjazdu, wyjedzie z Natalia do wspolnoty Arona, mysle ze to taka reklama dla kobiet.....
jak dobrze pamietam nie bedzie wyjasnione czy jest chora czy nie

pati1109

Według mnie to typowy zabieg, żeby zrobić reklamę badań. Po stylu wypowiedzi widać, że to raczej ma tylko taki cel.

Camilla3

tez mi się tak wydaje, jeszcze Camila nawet podała statystykę ile kobiet umiera na raka piersi w meksyku...

ocenił(a) serial na 5
marta150391

To typowa reklama uświadamiająca problem raka piersi .
Tak samo lekarka dała Piedad ulotkę o samo badaniu piersi .

malga927

Dokładnie. Prawie w każdej telce poruszany jest taki wątek.

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Właśnie . Ostatnio do każdej telki ( mówię o tych nowych telkach ) w fabułę wplatają jakieś reklamy , to jakiś kosmetyków , produktów spożywczych itp. itd.

malga927

Akurat wplatanie produktów to coś innego, bo to sponsorzy, a wplatanie wątków dotyczących zdrowia ma na celu zachęcenie do badań, uzmysłowienie (unaocznienie?) problemu, aby ludzie zaczęli się badać, bo brak badań może przynieść smutne konsekwencje.

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Masz 100 % racji . Mówiłam tak ogólni , tylko trzeba umieć czytać między wierszami .

ocenił(a) serial na 3
malga927

no ale miala isc po wyniki i co nie dadza jje wynikow przed koncem serialu?

ocenił(a) serial na 5
Monalia

Nie wiem tego niestety ?
Pewnie nie ? Ale to się jutro okaże .

malga927

Ta aktualna akcja serialu kończy się na niedzieli. Poniedziałek nie jest już pokazany. Następuje przeskok czasowy i wszyscy (w tym także Piedad) piękni, szczęśliwi, cali i zdrowi świętują promocję książki Rafela :)

ocenił(a) serial na 3
Arek_Ric

no zauwazylam, ale brakujje natalii i rodolfa oni tam byli na promocji tej ksiazki? niewidzialam ich i skad wiadome ze sa niby razem?

Monalia

w polskiej wersji ucięto scenę jak Rodolfo pojawia się w Chiapas na śłubie Amandy i mecenasa i schodzą się z Natalią, on prosi ją o szansę a ona się godzi

ocenił(a) serial na 3
marta150391

mozesz mi podacten odcinek mas zlink albo cos?

Monalia

http://w ww.downvids.net/amor-bravio-capitulo-166-5-263042.html

ja obejrzałam na tej stronie, jedna dziewczyna już wcześniej podawała, są tam wszystkie wycięte sceny

ocenił(a) serial na 3
marta150391

dzieki ;))

Monalia

nie ma za co :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones