PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Właśnie oglądam Amor Bravio, które udało mi się zachomikować i zastanawiam się, jakich scen nie pokazano w Polsce? Podobno w finale dużo nie pokazano i zastanawiam się czy straciliśmy coś ważnego również w innych odcinkach??

ocenił(a) serial na 10
khatwoman

Tylko w finałowym odcinku wycięli (dosłownie) taki numer ;)
We wcześniejszych wycinali co najwyżej po kilka sekund z różnych scen, tak że tylko bardzo wnikliwy widz mógł to dostrzec. W Meksyku sceny były przerywane takimi powtarzanymi co jakiś czas ozdobnikami (pewnie w międzyczasie puszczali reklamy, albo chcieli podnieść napięcie ;) ) No, ale w PL wycinając te ozdobniki ucięli o kilka sekund tak ważny moment jak np. pierwszy pocałunek głównych bohaterów ;) Dlatego ja wolę teraz powtórki oglądać w oryginale :D

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

a w którym odcinku jest pierwszy pocałunek? ściągnę sobie oryginał:) nie mogę się oderwać od tego serialu, jest zdecydowanie najlepszy z najlepszych. szkoda że nie zrobią 2 serii :)

khatwoman

W polish wersji to odc. 27 a w gryginale cap 32 na Tube, no to życzymy Ci niezapomnianej przygody z tym filmem, bo to chyba najlepsza novela ever. Mogliby dać od razu powtórki na TV6/TV4, ja już napisałam do Polsatu, bo to do niego należą te stacje ;) Ale wątpię w to.

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

dzięki :) ja mam z netu, trzeba mieć konto i trochę doładować kasy , ale filmiki mam na stałe i mogę wracać do powtórek. Naprawde jest to najlepsza telenowela, bez głupich epizodów, wymuszonych historii, szybka, wartka, z dobrą grą aktorów ( nie jak drętwa i bezpłciowa z jedną miną Maite Perroni czy inni) nie jest przedramatyzowana, co można zarzucić wielu telenowelom. Naprawdę najlepsza.

Ranczer

co ty gadasz?? przecież ten pocałunek, o którym mówisz był u nas normalnie pokazany.

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

hehe... przyjrzyj się uważnie oryginałowi i wersji z TV4- ci drudzy wycięli kilka setnych sekundy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones