PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129547}

Niefortunna Czarownica

The Worst Witch
7,5 710
ocen
7,5 10 1 710
Niefortunna Czarownica
powrót do forum serialu Niefortunna Czarownica

Widzę, że od dawna nikt tutaj nie zaglądał... ja ostatnio przypomniałam sobie o tym serialu. Pamiętam go z dzieciństwa i może to dziwne, ale chętnie bym go znowu zobaczyła. Stąd moje pytanie- czy ktoś może dysponuje odcinkami? Albo może ktoś wie, czy kiedykolwiek jakaś stacja wyemituje "Niefortunną czarownicę"? To naprawdę fajny serial, ale ostatni raz widziałam go kilka lat temu...ehh...te wspomnienia. Jeżeli ktokolwiek tutaj zajrzy to proszę o odpowiedź :)

seyre

z wielka checia rowniez bym go obejrzala, ale nie byl to zbyt popularny serial, wiec nie sadze, by ktos mial odcinki;(

ocenił(a) serial na 10
relaxpeach

Ja tam oglądam po angielsku :P I dziękuę, wiem, ze mam szybki refleks xD

ocenił(a) serial na 7
eklers

A gdzie można znależć te odcinki? Nawet po angielsku? ;)

ocenił(a) serial na 10
pucikotek

Na youtube xD
Wpisujesz "worst witch" i coś w stylu S1 E1 (Season 1, Episode 1) :P

eklers

teraz grzebiąc sobie na filmwebie znalazłam ten serial, a ostatnio zastanawiałam się jak się nazywał, bo szukałam tych, które oglądałam w dzieciństwie ^^ aż mi się miło zrobiło jak to znalazłam :D

seyre

leci na filmbox family , nie wiem kiedy oprócz tego , że dzisiaj właśnie się zaczyna 1 odcinek 3 serii (14-30)

seyre

hehe pamiętam jak byłem mały to się oglądało. leciało to wtedy chyba na jeszcze starej stacji tvp 5 (możliwe że na wrocławskiej choć ręki sobie nie dam uciąć) dzisiejszy tvp info ;)

seyre

http://infobot.pl/r/2ck3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones