PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 727
ocen
8,5 10 1 165727
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

uwaga spoiler poniżej



Czy Wam też było żal Pablo?
Wiem że morderca, brutalny, zabił tyle niewinnych osób, bomby, terror itp ale gdy uciekł do domu ojca to pokazano go jako tak bardzo samotnego człowieka...

.. urodził się biedny, potem był jednym z najbogatszych ludzi świata, potem w więzieniu jak zabił Kiko wszystko się posypało... i już wtedy nie było nadziei, tak mnie wkurza że nie odsiedział grzecznie wyroku w swoim extra wypasionym więzieniu, potem by wyszedł z rodziną i mógłby żyć spokojnie, opanować emocje i dalej handlować narkotykami..



Ale on chyba nie umiał panować nad gniewem i nie miało dla niego życie sensu i smaczku jak kogoś nie wysadził, zastrzelił, itp więc to musiało się tak skończyć...



Pytanie o sezon 3: czytałam recenzje że jest genialny (ja jeszcze jestem przed) ale nie wyobrażam sobie Narcos bez Pablo...

ocenił(a) serial na 10
Friese

Co do 3 sezonu, tez myślałem, ze bez Pabla to nie to samo, bez polotu, który zapewniał Escobar, ale na szczęście grubo się pomyliłem. Wydaje się że nawet 3 sezon lepszy od dwóch poprzednich wciąga tak samo, trzyma w napięciu, gdy dzieje się jakaś akcja masz w głowie od razu kilka mozliwości jak moze się ona dalej potoczyć, a i tak zadna z nich nie będzie tą właściwą. Cięzko cokolwiek przewidzieć. Zaskoczył mnie nie raz. Jednym słowem nieprzewidywalny. A 4 sezon to kwestia czasu więc tylko czekać. Gorąco polecam nie będziesz zawiedziona nowymi "bohaterami" ;)

ocenił(a) serial na 8
Friese

Genialnie zagrany przez W.Moure to faktycznie mogło go być żal. Mi również. Ciekaw jestem czy zwykłego Pablo byłoby mi żal i to w sytuacji gdyby był przedstawiony w takich samych scenach. Chociaż ten oryginalny pewnie miał w sobie większego psychopatę i szaleńca niż ten z serialu.

Co ciekawe, nie było mi żal samej śmierci Pablo. Tylko tych wszystkich momentów w których każdy jego sicario go opuszczał i powoli nadchodził koniec. Pięknym zwieńczeniem tej sceny był sen o byciu prezydentem. Naprawdę dobrze to wkomponowali w ostatni odcinek. Tak samo duże wrażenie zrobił spacer i "rozmowa" z Gustavo. Idealnie pokazuje jak bardzo minął się El Patron z rzeczywistością - on naprawdę myślał, że to jest dalej jego miasto a on jest bohaterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones