PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044861}

Marry My Husband

Nae nampyeongwa gyeolhonhaejwo
7,4 261
ocen
7,4 10 1 261
Nae nampyeongwa gyeolhonhaejwo
powrót do forum serialu Nae nampyeongwa gyeolhonhaejwo

Póki co fajny

ocenił(a) serial na 6

Po 6 odcinkach serial mi się podoba.
Fabuła interesującą. Ma się ochotę na więcej po każdym kolejnym odcinku.
Nie oceniam jeszcze całościowo bo nie jeden raz koniec potrafił bardzo obniżyć pogląd na serial.
Amazon zaczyna chyba ekspansję na ten rynek bo coraz więcej dobrych kdram można obejrzeć. Jedynie szkoda, że bez polskich napisów.

ocenił(a) serial na 7
Poksuhun

No i w piz*u, i wylądował... Jak to w koreańskich - do pewnego momentu super, a potem trzeba wypchać czymś odcinki żeby zapełnić 16 godzin. Su Min to za mało czarny charakter, więc trzeba wepchnąć kolejną psychopatkę, Yoo Ra. No normalnie turecka telenowela się zrobiła z tego w 12stym odcinku.

ocenił(a) serial na 6
I_am_a_Bad_Girl

No niestety. Ogólnie nie wiem czy przez męcząca grę aktorską traci się zainteresowanie głównymi bohaterami. Bardziej przyciągający są "antagoniści", których można zobaczyć od początku. I oczywiście musi wystąpić motyw ciężarówki.

ocenił(a) serial na 7
I_am_a_Bad_Girl

Serial jest na podstawie webtoona pt. "Marry my husband" - nie pamiętam czy coś zmienili w serialu, bo dawno czytałam ten komiks. Jednakże wtedy też nie do końca byłam zadowolona ze względu na głównych bohaterów, bo wydawali się płascy i niedopracowani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones