PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188778}

N.Y.P.D.

8,1 53
oceny
8,1 10 1 53
N.Y.P.D.
powrót do forum serialu N.Y.P.D.

Obejrzałem wszystkie odcinki i stwiedzam fakt, że Warden to genialny aktor, ale niedoceniony...

Teleman

Witam! Jeśli kiedyś jeszcze zajdziesz na tą strone bądź kto inny kto oglądał ten serial, bardzo prosze o odpowiedz jak go zdobył:). To dość stary film a w telewizji też już go nie puszczeją...:)
Pozdrawiam

Squirrel_2

Znalezienie czegoś takiego nie będzie proste.
Na forach trzeba by popytać, ale skąd wsiąść takie coś jak w tamtych czasach mało kto miał VHS i kto by trzymał kasety tyle czasu:)

Wiem że to ponad rok:) od kiedy to napisałeś, ale może warto to obejrzeć. Lubie takie stare filmy i seriale.

QmarXX

W przypadku tego serialu warto to obejrzeć :).

Squirrel_2

Znalazłem już wiele starych, trudnych do zdobycia filmów, ale tego nie mogę nigdzie zlokalizować. Lipa :( Chociaż jakby, któryś z nas znalazł ten serial to i tak byłby bez napisów.
Tak w ogóle jaką fajną ponad 3 -letnią rozmowę sobie prowadzimy:).

Squirrel_2

ja również proszę

fago

Prośby raczej na nic się nie zdadzą, bo serialu w sieci po prostu nie ma. Wielka szkoda.

mikamves

Tu akurat się z wami nie zgodzę : -). Serial jest i to chyba dwie wersje nawet... jedna jest czarno-biała (i logicznie stwierdzając gorsza), a druga wiadomo kolorowa- i lepsza ogólnie. Na tej pierwszej trochę słabo widać cokolwiek, ale niektóre odcinki naprawdę jak na tamte lata robią wrażenie.

Squirrel_2

Miło by było jak byś dał na niego jakieś namiary, bo samo stwierdzenie, że serial gdzieś jest, do niczego się nam nie przyda. No i napisz też czy znalazłeś do niego jakiekolwiek polskie napisy, bo bez nich ani rusz.

mikamves

Serial jest bardzo trudny do zdobycia, a wiec napisów tym bardziej do niego nie ma. Powiem tylko tyle, że w sieci się go nie znajdzie, ale można poszukać na różnych sklepach internetowych. Serial nigdy nie został wydany na DVD, a więc można liczyć tylko na kopie, a nie oryginał (niestety). Swoją drogą miło by mi było gdybyś pisał do mnie wyrazy w formie żeńskiej : -) (Squirrel- Wiewiórka, od kiedy przyrzuciłam się na angielską nazwę dużo osób popełnia ten błąd pisząc do mnie... : D)

Squirrel_2

Niestety serial (czy film) bez tłumaczenia jest dla mnie nieprzydatny. Angielski znam w miarę, ale nie na tyle dobrze by móc oglądać komfortowo filmy w oryginale. Co do Twojego nicku do skąd miałem wiedzieć, że jesteś dziewczyną/kobietą. Samca wiewiórki nazywamy też po prostu wiewiórką i nie posiada jakiejś specjalnej nazwy (przynajmniej ja nie znam). Po za tym w avatarze masz Ala, który nie kojarzy mi się rodzajem żeńskim:). Jak to powiadają - pozory mylą, w necie tym bardziej.

mikamves

Spoko, nie mam oczywiście pretensji, a wracając do filmu to pozostaje nam tylko nadzieja, że więcej ludzi go zdobędzie- obejrzy i zdecyduje się nawet zaangażować w tworzenie napisów... Chociaż nie sądzę żeby tak było, aczkolwiek nadzieja umiera zawsze ostatnia więc takiej chwili może też dożyję i zobaczę ten serial z napisami...

Squirrel_2

Czy ten serial był w jakiejkolwiek polskiej tv ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones